Atrakcyjne promocje i rabaty nawet do 70% będą czekać na klientów Centrum Korona w najbliższy piątek z okazji święta zakupów – Black Friday! Wyjątkowo niskie ceny będzie można znaleźć w restauracjach, kawiarniach oraz sklepach znanych marek, takich jak Puccini, Swiss, Vistula, Orsay czy CCC. Osoby, które zrobią tego dnia zakupy otrzymają też funkcjonalny prezent.

Black Friday to dzień wielkich promocji i wyprzedaży, który co roku przypada na ostatni piątek listopada. Dla wielu osób to doskonała okazja do zrobienia przedświątecznych zakupów, odświeżenia swojej garderoby, mieszkania lub zaoszczędzenia pieniędzy na kupnie potrzebnych rzeczy w znacznie niższych cenach. Wyjątkowe promocje pojawią się również w Centrum Korona.

W sklepach Puccini, Swiss, Dastan czy Yes wybrane produkty dostępne będą nawet 70% taniej. Znacznie niższe ceny będzie można znaleźć też w sklepach, takich jak Tape A L’oleil (50% na wybrane produkty), Wólczanka (40% na cały asortyment), Vistula (40% na kolekcję jesień/zima 2021), CCC (40% na wybrane produkty dla klubowiczów), Orsay (30% na całą kolekcję), Go Sport (30% na odzież i obuwie oraz 15% na sprzęt), Vision Express (30% na wszystkie oprawy), Cropp Town (20% na cały asortyment) oraz wiele innych. W tych dniach nie zabraknie również rabatów w kawiarniach i restauracjach. W Greco wszystkie mięsa z grilla dostępne będą 10% taniej, a w Pizza Hut przy zakupie jednej pizzy drugą klienci otrzymają gratis. Kuszące promocje będą czekać również na klientów w Sushi Zone, BoBoQ, Charlie Food i Cukierni Sowa.

Także w piątek, 26 listopada Centrum Korona przygotowało dla klientów atrakcyjną promocję. Osoby, które zrobią tego dnia zakupy za minimum 150 zł będą mogły odebrać w prezencie voucher zniżkowy na kolejne zakupy oraz funkcjonalny worko-plecak z unikatowym nadrukiem! Podana kwota zakupów może być sumą maksymalnie 2 paragonów (w tym max. 1 paragon z hipermarketu Auchan na kwotę max. 50 zł). Nagrody będą wydawane w godz. 11:00-19:00 przy stoisku udekorowanym balonami, w pobliżu wejścia Piastowskiego. W chwili odbioru upominku niezbędne będzie okazanie dowodu zakupu. Bony rabatowe będzie można wykorzystać w dniach 26-27 listopada.

Materiał powstał we współpracy z Centrum Korona