Niedokończony budynek przy zbiegu ulicy Drobnera i Śrutowej przestał straszyć. Powstał tam apartamentowiec, zaprojektowany przez pracownię Zbigniewa Maćkowa.

Przypomnijmy, budowę apartamentowca Verity UpTown przy skrzyżowaniu ulicy Drobnera ze Śrutową rozpoczęła wiele lat temu firma Verity Development, ale inwestycja nigdy nie została zakończona. Jednak, jak informowaliśmy na początku 2019 roku, dzięki nowemu inwestorowi szkieletor przy ulicy Drobnera przestanie straszyć. Firma Bouygues Immobilier Polska niedokończony budynek zmieniła bowiem w apartamentowiec. 

Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Zbigniewa Maćkowa. Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, Centreville wypełnił pierzeję na granicy Nadodrza, wpisując się w atmosferę tej części miasta, a inwestorom i architektom udało się wkomponować nowoczesny projekt w urbanistyczny kontekst miejsca. W 6-piętrowym obiekcie znalazło się 69 apartamentów o wielkości od 31 do 142 metrów kwadratowych, a także 10 lokali usługowych oraz garaż podziemny.