Centrum handlowe Wroclavia po raz pierwszy w swej historii ozdobiona jest świąteczną iluminacją, która wprowadza odwiedzających centrum w wyjątkowy, zimowy nastrój. Jej motywem przewodnim jest piękno oszronionego zimowego lasu. Ponadto na gości Wroclavii czekać będą w grudniu liczne atrakcje i wydarzenia specjalne.

Fot. Wroclavia

Świątecznej przemianie uległo zarówno wnętrze Wroclavii, jak i jej otoczenie. Na zewnętrz, w pobliżu dębu „Przewodnika” gości wita 12-metrowa choinka ozdobiona bombkami w barwach złota, srebra i zieleni oraz świetlnymi gwiazdami.

Przy wejściu od strony skrzyżowania ul. Borowskiej i Dyrekcyjnej znajdują się dwa trójwymiarowe rowery, które nawiązują do wkładu Wroclavii w rozwój ruchu rowerowego. Wewnątrz, nad zlokalizowaną na poziomie 0 fontanną znajduje się duża, podwieszana choinka oraz zielone girlandy z kompozycją bombek. W strefie Grand Kitchen – choinka oraz siedziska w postaci prezentów, a w innych miejscach – świetlne kurtyny, które przywodzą na myśl dziko rosnące pnącza. Cała dekoracja składa się ze 110 tysięcy energooszczędnych ledowych punktów świetlnych, które pobierają zaledwie 9,8 kWh prądu.

Z myślą o najmłodszych oraz amatorach dobrej kuchni

W dniach 8-10 grudnia we Wroclavii odbędą się bezpłatne mikołajowe warsztaty twórcze. Dzieci pod okiem animatora własnoręcznie wykonają bombki choinkowe, mikołaje i bałwanki. Stworzone w ten sposób ozdoby będą mogły posłużyć jako dekoracja choinki lub prezent dla najbliższych. W trakcie trzech dni na uczestników eventu czekać będzie Mikołaj, postać z filmu „Fernando” (którego premiera zapowiadana jest na styczeń) oraz mnóstwo zadań i konkursów z nagrodami. Natomiast w dniu 16 grudnia w strefie Grand Kitchen na poziomie +2 o świąteczną atmosferę zadba ambasadorka tej strefy, Beata Śniechowska.

Dla fanów zakupów

Na poszukujących świątecznych prezentów czekać będzie wyjątkowa oferta 180 sklepów Wroclavii. Przed świętami klienci posiadający kartę stałego klienta Wroclavii będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek, a także bezpłatnej usługi pakowania prezentów. Dla wygody wszystkich wrocławian, w dniach poprzedzających Wigilię (21-23 grudnia), centrum będzie otwarte o godzinę dłużej, czyli w godz. 9-22.