« повернутися до статті

[галерея] Wrocławska policja ma nowego komendanta. Poprzedni pożegnał się z mundurem [ZDJĘCIA]

Podinspektor Rafał Siczek został nowym komendantem miejskim policji we Wrocławiu. W ostatnich latach pracował m.in. jako zastępca komendanta miejskiego w Wałbrzychu i komendant powiatowy w Kłodzku.

fot. KMP we Wrocławiu fot. KMP we Wrocławiu
wstecz
Ви можете переміщати фотографії за допомогою стрілок на клавіатурі
← → на клавіатурі
або ковзаючи пальцем по екрану телефону.