Jak połączyć wszystkie kobiece role, nie zatracając przy tym swojej kobiecości, seksualności, miłości, spokoju, radości życia i szczęścia? Odpowiedzi na to i inne pytania nurtujące kobiety znajdziecie na spotkaniu “Kobiecość jest siłą”, które odbędzie się już 24 lutego.

Misją Sweet Partners jest propagowanie wśród kobiet codziennego dążenia do szczęścia oraz do życia w miłości do siebie samej. Projekt tworzą wspaniałe kobiety – dla wspaniałych kobiet. Wychodzimy z założenia, że w miłości jest ogromny potencjał. Kobieta, która darzy siebie tym uczuciem dba o swój organizm, rozwija się, nie poddaje się i walczy o zdrowie swoje i swoich Najbliższych.

​Organizatorki Sweet Partners stworzyły cykl „Spotkań w kobiecym stylu”, którego celem jest szerzenie naszej misji wśród kobiet w całej Polsce. Do współpracy zaprosiły niesamowite osoby: Agnieszkę Maciąg, Dagmarę Skalską (Projekt Egoistka), Olę  Budzyńską (Pani Swojego Czasu), Magdalenę Malicką, Agnieszkę Tomczuk oraz Karolinę i Macieja Szaciłło. Są to osoby, które znalazły sposób aby w codziennym, zabiegany życiu wygospodarować czas i uwagę dla Siebie i swoich Najbliższych, aby zadbać o to, co w życiu najcenniejsze – POCZUCIE SZCZĘŚCIA.

​Podczas naszych Eventów powiemy jak inne kobiety dochodziły do swojego SZCZĘŚCIA, jakie narzędzia stosują aby zminimalizować codzienny stres, usprawnić swoje ciało, zadbać o swój organizm, aby w końcu – w pełni kochać siebie codziennie, a nie tylko „od Święta”.

Spotkania w partnerskim stylu „Kobiecość jest siłą” już 24. lutego 

w Hotelu Mercure Wrocław Centrum

Organizatorzy pragną odpowiedzieć na Wasze pytania jak:

  • Budować PIĘKNE RELACJE w rodzinie z partnerem oraz dziećmi, jak kochać pomimo ….., jak budować stabilny, piękny związek, jak rozwiązywać problemy gdy w naszym związku coś zaczyna się psuć? Czy wymienić partnera na „nowszy model”, czy może próbować „posklejać rozbity wazon”? JAK? CZY SĄ NA TO GOTOWE RECEPTY? NARZĘDZIA? SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA?
  • Czy MACIERZYŃSTWO zawsze jest takie lukrowo-różowe? I czy tylko ja jedyna dostrzegam cienie i czy tylko mnie wydaje się, że nie jestem idealną Mamą, a przecież taką właśnie miałam być! Cudowną Mamą !!! PRZECIEŻ KOCHAM SWOJE DZIECKO MIŁOŚCIĄ TOTALNĄ !! Zatem jak pomimo trudności, nawału nowych obowiązków, nieustającego stresu o zdrowie i bezpieczeństwo naszego dziecka oraz niejednokrotnie totalnego przemęczenia, czerpać radość z życia i żyć „pełnią życia”? Czy to jest w ogóle możliwe przed ukończeniem ….. 18 roku życia mojego syna / córki?
  • ​Jak pielęgnować w sobie KOBIECOŚĆ? Czym dzisiaj jest dla mnie SEKSUALNOŚĆ jako kobiety / jako mężczyzny? Czy my w dobie gorączki i gonitwy XXI wieku zastanawiamy się jeszcze nad tym?

Na te i jeszcze mnóstwo innych pytań dotyczących życia KOBIET będziemy wspólnie szukać odpowiedzi podczas „Spotkania w partnerskim stylu”, które odbędzie się już 24 lutego, we Wrocławiu w Hotelu Merkury. Naszymi Prelegentami będą znakomici Mistrzowie w dziedzinie budowania relacji – Piyush Mittal, seksualności i kobiecości – Agnieszka Tomczuk oraz absolutna znawczyni zasad delektowania się i smakowania życia, małżeństwa, macierzyństwa oraz pielęgnowania w sobie kobiecości – Agnieszka Maciąg.

PROGRAM

10.00 – 12.00  Piyush Mittal – Jak budować piękne relacje w Rodzinie, z Partnerem, Dziećmi, Rodzicami

12.00 – 13.00  Przerwa na kawę

13.00 – 15.00  Agnieszka Tomczuk – Czym jest w dzisiejszych czasach kobiecość i seksualność?

15.00 – 16.00  Przerwa na Lunch

16.00 – 18.00  Agnieszka Maciąg – Jak delektować się i smakować życie, małżeństwo, macierzyństwo oraz jak pielęgnować w sobie kobiecość?

Prelegenci:

Agnieszka Maciąg

Jak sama o sobie mówi „kobieta w podróży“ i „pasjonatka życia“. Szczęśliwa mama Helenki (lat 5) raz Michała (lat 25). Zakochana żona słynnego fotografa Roberta Wolańskiego. Autorka tomiku poezji „Zielone pantofle“ oraz bestsellerowych książek „Smak życia“, „Smak szczęścia“, „Smak miłości“, „Smak świąt“, „Pełnia życia“ , „Smak zdrowia“.

Serca czytelników zdobyła również jako autorka bloga www.agnieszkamaciag.pl, który zyskał ogromnie grono wiernych fanów. Od ponad dwóch lat w magazynie „Uroda życia“ jest autorką stałej rubryki pt. „Smak życia według Agnieszki Maciąg“. Cyklicznie prowadzi również warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Motywuje, inspiruje, zaraża pozytywną energią, zachęca do rozwoju. Jej motto życiowe to słowa           E. Fromma„ Szczeście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów; szczęście to jest coś, co każdy musi wypracować dla samego siebie“.

Modelka, pisarka, dziennikarka telewizyjna. Wieczny, niestrudzony poszukiwacz. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych, studiowała dziennikarstwo, psychologię i kulturoznawstwo. Kocha twórcze, kreatywne życie we wszelkich przejawach, naturę oraz zdrowy i świadomy styl życia. Ćwiczy jogę, uwielbia chodzić po górach, maluje, fotografuje. Odnajduje natchnienie w naturze, miłości, życiu, sztuce, literaturze czy… promieniu słońca.

W swojej kuchni łączy smaki, uczucia i przyprawy tak, by mieć szczupłą sylwetkę, a jednocześnie cieszyć się zdrowiem, witalnością i dobrą energią. Łączy tradycję z nowoczesnością, polskie specjały z potrawami z całego świata. Uwielbia dzielić się jedzeniem i wypróbowanymi przez siebie przepisami na lepsze życie. Najważniejsza jest dla niej naturalność, zdrowie i doskonały smak we wszystkim. Zachęca, by uczyć się dostrzegania piękna i szczęścia w prostocie oraz celebrować codzienność.

Piyush Mittal

Jest uczniem jogguru Chandra Mohan Bhandari, od którego uzyskał  i bezustannie otrzymuje – olbrzymią wiedzę na temat medytacji, uzdrawiającego oddechu (pranajamy) oraz uważności (mindfulness).

Doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i ducha zdobył, z jednej strony, jako dyrektor i prezes Hotelu Pałac Sulisław (pięciogwiazdkowego obiektu na Opolszczyźnie) oraz Instytutu zajmującego się jogą i ajurwedą, działającego przy Hotelu Pałac Sulisław, a z drugiej strony, jako organizator czterech międzynarodowych konferencji jogi i ajurwedy w latach 2013-2017.

Zorganizował i przeprowadził ponad 30 warsztatów i wraz doktorami ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiraną kursów „konsultanta na ajurwedę”.

Na studiach podyplomowych (organizowanych przez Politechniką Opolską)  pt. Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, prowadzi zajęcia z mindfulnessu.

Agnieszka Tomczuk

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Od ponad 15 lat pasjonuje się kobiecą urodą, gdyż jest wizażystką i stylistką.

Obserwując zmieniający się świat, a w nim rolę oraz miejsce kobiety, poczuła potrzebę, by zadbać również o kobiece wnętrze. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, harmonijnie doprowadziły do zmian. Aby osiągnąć pełnię kobiecości, niezbędne jest dostrojenie naszej aparycji z naszym wnętrzem. Seria wywiadów na temat kobiecości, stworzenie wideobloga „Siła jest kobietą”, oraz liczne wystąpienia na eventach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować kobiety i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet aktywnych”, jakie odbywają się od ponad dwóch lat (nieustająco)  w Opolu i Wrocławiu. Uaktywniły one kilka uczestniczek do rozpoczęcia własnej drogi biznesowej. Spotkania inspirują, dodają wiary i udowadniają, iż siła jest kobietą. Ukazują, że każda z nas jest inna, zarazem mając tyle wspólnego.

Marzeniem Agnieszki jest, aby każda kobieta pokochała siebie prawdziwie, dostrzegła swoją siłę jaka od zawsze w niej jest.