Sierpień jest miesiącem trzeźwości, a żeby wspomóc naszych pacjentów w Naszym Gabinecie we Wrocławiu, obniżamy cenę wszywki o 150 zł do końca tego miesiąca. Został już tylko tydzień, w którym możesz powiedzieć STOP swojemu nałogowi w niższej cenie.

TYLKO do końca sierpnia 2021 r.:

Wszywka STANDARD i VIP – 50 zł taniej

Wszywka PREMIUM I GOLD – 100 zł taniej

Aby uzyskać dodatkowe 50 zł zniżki, polub nasz profil na Facebooku!

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Wrocław

Adres: Dworcowa 11b, 50-456 Wrocław

Telefon: 519 775 225

https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/esperal/

Sieć oddziałów Nasz Gabinet to 20 lat doświadczenia i skuteczność terapii na poziomie 93%. Każdego dnia wspieramy naszych pacjentów w walce z nałogiem i pokazujemy, że każdy, nawet w ciężkiej sytuacji, może stanąć na nogi.

Przychodnia leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet to przede wszystkim:

– terapia alkoholowa dostosowana do pacjenta, która pozwala na znacznie lepsze efekty, niż tradycyjne, masowe podejście do uzależnionego,

– profesjonaliści w swojej dziedzinie pracujący w każdym z 15 oddziałów w całej Polsce,

– kompleksowe i skuteczne leczenie choroby alkoholowej,

– wszywanie esperalu (inaczej Disulfiram), który nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, ale skutecznie powstrzymuje przed spożywaniem alkoholu,

– 93% skuteczności terapii w ciągu 20 lat prowadzenia leczenia,

– największa i najszybciej rozwijająca się sieć gabinetów leczenia uzależnień – 15 oddziałów w całej Polsce.

Ośrodek Nasz Gabinet to specjalistyczna przychodnia terapii uzależnień. Zatrudniamy w naszej kadrze samych specjalistów z całej Polski. Wszywanie esperalu jest najczęściej wybieraną formą leczenia alkoholizmu ze względu na bezpieczeństwo zabiegu i możliwość normalnego funkcjonowania po nim. Zabieg jest bardzo szybki – trwa maksymalnie 30 minut. Zapewniamy pełną anonimowość przed, w trakcie i po zabiegu, a osoba uzależniona będzie mogła przeżywać swoją terapię w tajemnicy.

Najlepszym podejściem do przełamania alkoholizmu jest kompleksowe leczenie. Powinien pojawić się w tym wypadku detoks alkoholowy oczyszczający organizm z toksyn, wszywkę alkoholową (esperal), a także indywidualne i grupowe spotkania z terapeutą. Wszystko to zapewniamy w Naszym Gabinecie we Wrocławiu.

Przeżyjmy razem sierpień w trzeźwości. Wykorzystaj promocję w Naszym Gabinecie i wylecz się z uzależnień raz, a dobrze!

Zaufaj nam i powiedz NIE alkoholowi! 

Zadzwoń i dowiedz się o szczegółach! 

Artykuł sponsorowany