Zazwyczaj prezentujemy Wam kocich seniorów. Dziś dla odmiany trzy urocze kocięta, bo warto adoptować koty w każdym wieku.

Czy warto adoptować starszego kota? A może szukać tylko kocich maluchów? Te starsze docenią waszą miłość. Więcej rozumieją ze względu na to, co w życiu przeżyły. Szybciej się adoptują w nowym otoczeniu. Maluchy zaś są słodkie i rozczulające, ale trzeba im poświęcić więcej czasu (na naukę obsługi kuwety na przykład).

Kocie siostry od Ekostraży

Trochę słodyczy – nikomu nie zaszkodzi… Oto kocia rodzinka. Mama to piękna szylkretka – MULAN i jej trójka dorodnych córeczek. Dwie bliźniaczki: szara z czarnym ogonkiem i szara z białym ogonkiem oraz czarnusia siostrzyczka. Wszystkie to wspaniałe, pełne energii, zdrowe,wesołe kociaki. Szare bliźniaczki są bardzo ze sobą zżyte – razem śpią, razem się bawią i uwielbiają swoje towarzystwo, dlatego dobrze by było gdyby znalazły wspólny domek. Wszystkie są bardzo miziaste, lubią głaskanie po brzuszkach i przytulanie, lubią spać w nogach u człowieka. Cała trójka jest słodka, jak cukier na dnie herbaty. Nie da się ich nie pokochać. Dają dużo szczęścia i radości – tak o kotkach informuje Ekostraż.

Każdy kto jest chętny do adopcji kociaków proszony jest o kontakt SMS pod numerem telefonu 508313010

Polecamy również:

Porzucona przed Wigilią. Marietka szuka schronienia