Stich szuka przyjaciela, który pokocha go na całe życie. Może to właśnie Ty będziesz jego Lilo i przygarniesz kota na stałe?

Stich szuka swojej Lilo, czyli swojej przyjaciółki, która pokocha go na całe życie. Czy poszukiwanie domu dla tego kota będzie trwał długo?

Stich jest zrównoważonym dwuletnim kocurkiem, który bardzo lubi wylegiwać się w miękkich kocykach i legowiskach. “Pan wygodnicki” nie zawsze leży spokojnie, lubi się też bawić i korzystać z życia. Lubi też szaleć, jak na młodego kota przystało.

Szukamy dla niego domu niewychodzącego, bo z tego co wiemy już dwa razy wylądował na ulicy – mówi Bożena Wira ze Stowarzyszenia Ekostraż.

Kocur w towarzystwie innych kotów zachowuje się w sposób różny, dlatego wolontariusze ze stowarzyszenia przestrzegają, że rodzina adopcyjna nie powinna posiadać innych kotów lub musi w odpowiedni sposób wprowadzić do domu Sticha. Psów niestety się boi.

Stich jest zdrowym kotem. Jest odrobaczony, odpchlony, testy fiv/felv ujemne. Na kastracje ma już wyznaczony termin. Kot aktualnie jest w azylu we Wrocławiu. Kontakt w sprawie adopcji poprzez SMS na numer telefonu: 535 010 745.

Polecamy również: