W dzisiejszych czasach kobiety starają się być perfekcyjne w każdej dziedzinie swojego życia: jako matka, żona, przyjaciółka, w pracy, w domu i wśród przyjaciół. W tej codziennej pogoni za doskonałością muszą jednak pamiętać o sobie.

Sweet Partners patronal Wroclife

Sweet Partners

Motto Spotkania Sweet Partners

„Spotkanie w kobiecym stylu”, któremu patronuje magazyn “Wroclife”, organizowane przez Sweet Partners, to okazja, aby dowiedzieć się, jak być spełnioną kobietą. Jego głównym mottem będzie: „Masz prawo być idealnie nieidealną, lecz twoim obowiązkiem jest być szczęśliwą kobietą”.

Prelegentki Spotkania: stylistki i blogerki

8 lipca w Hotelu Sofitel Wrocław Old Town pojawią się kobiety niezwykłe, które ze swoich pasji uczyniły sposób na życie, pokonując po drodze wiele przeszkód. Na spotkaniu prelegentkami będą inspirujące blogerki i stylistki: Katarzyna Sekścińska, Magdalena Malicka, Dagmara Skalska, Agnieszka Tomczuk oraz Agnieszka Maciąg. Opowiedzą o tym, czy warto podążać za marzeniami i na swoim przykładzie pokażą, co można zyskać, jeśli każda z nas odważy się być sobą.

Na konferencji wśród prelegentek pojawi się Agnieszka Maciąg – dziennikarka, modelka, blogerka, autorka takich bestsellerów, jak: „Smak szczęścia”, „Smak miłości” czy „Pełnia życia”. Opowie o niezbędnej sztuce holistycznego dbania o siebie, panowaniu nad codziennym stresem i o aktywności fizycznej.
Na spotkaniu wystąpi również Dagmara Skalska – autorka pięciu bestsellerowych książek i blogerka. Jest certyfikowanym nauczycielem Calligraphy Health System. Ukończyła kursy oddechowe Art of Living i posiada drugi stopień Reiki. W swoich książkach łączy myśl Wschodu z myślą Zachodu. Pisze o rozwoju cielesnym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Jest także założycielem Projektu Egoistka, który wspiera kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy i autentyczności.
Gościem będzie Magdalena Malicka – Business & Life Coach, wcześniej Prezes Wydawnictwa G+J Polska, potem Burda Media Polska. Postara się zainspirować uczestniczki wydarzenia do zmian w swoim życiu poprzez naukę pewności siebie i odpowiedniej komunikacji.
Ważnym punktem spotkania będzie rozmowa o modzie i wizerunku. Zadba o to Agnieszka Tomczuk, która od 15 lat zmienia nastawienie kobiet do samych siebie i życia, oraz Katarzyna Sekścińska – stylistka modowa i osobista, właścicielka firmy make me, w której zajmuje się kreowaniem wizerunku osób prywatnych, firm i marek modowych. Od ponad 10 lat związana jest z branżą fashion jako manager, VM, stylista i specjalista ds. fashion PR-u. Katarzyna Sekścińska na stałe współpracuje z redakcją magazynu Wroclife jako ekspert w dziale Koncept i Styl, poruszając w swoich artykułach tematykę stylistyki, branży fashion czy dress codu.

Agenda Spotkania w kobiecym stylu

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem spotkania:

09.00 – 10.00 Katarzyna Sekścińska: Smart Shopping, czyli stworzyć garderobę idealną.
10.00 – 12.00 Magdalena Malicka: Szczęścia i pewności siebie można się nauczyć.
12.00 – 13.00 Przerwa obiadowa
13:00 – 15:00 Dagmara Skalska: Egoizm to nie grzech.
15.00 – 15.30 Przerwa
15.30 – 16.00 Agnieszka Tomczuk: Moja droga do domu, czyli warto podążać za swoimi pasjami.
16.00 – 18.00 Agnieszka Maciąg: Pełnia życia – jak osiągnąć i zachować w swoim życiu poczucie radości, pełni zdrowia oraz sensu i harmonii?
18.00 – 19.00 Czas na spotkanie z Prelegentkami oraz podpisywanie książek
19.00 – 20.00 Wieczorna JOGA w FABRYCE ENERGII

Na „Spotkaniu w kobiecym stylu” dowiesz się przede wszystkim:
– jak żyć PEŁNIĄ ŻYCIA, osiągnąć i zachować poczucie radości, sensu i harmonii?
– jak celebrować codzienność?
– jak akceptować i szanować siebie, a także: jak siebie POKOCHAĆ?
– jak holistycznie dbać o swój organizm: o zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, umiejętność panowania nad stresem?
– jak pokonać nieśmiałość i zdobyć pewność siebie?
– jak otrzymać narzędzia, które będą pomagać Ci w codziennym dążeniu do szczęścia i spełnienia?
– jak podążać za swoimi pasjami oraz, że każdy ma prawo być zagubionym, lecz również każdy ma obowiązek być szczęśliwym człowiekiem.

Zapisy, bilety, informacje

Uwaga! Zostały jeszcze ostatnie miejsca – i ostatnie bilety w promocyjnych cenach!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Sweet Partners.

Jeżeli chcecie być na bieżąco, śledźcie stronę wydarzenia.