Sierpień we wrocławskim centrum wiedzy o wodzie rozpocznie się z przytupem. Już w najbliższą sobotę 1 sierpnia Hydropolis zaplanowało specjalne oprowadzanie, po którym gości czeka wyśmienita zabawa pod gołym niebem w towarzystwie rozświetlonej drukarki wodnej.

Sobotni wieczór w Hydropolis rozpocznie się od specjalnego oprowadzania, zaplanowanego na godzinę 21. Jego tematem przewodnim będzie susza, którą powodują postępujące zmiany klimatu. 

Zdaniem ekspertów wraz z postępującymi zmianami klimatycznymi problem susz i pustynnienia będzie się pogłębiał. Ten problem dotyczy każdego z nas i to od nas zależy, czy kolejne pokolenia będą miały wystarczająco wody. W Hydropolis mówimy o tym każdego dnia, a dzięki takim wydarzeniom jak silent disco możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców – mówi Wiola Samborska, menedżerka Hydropolis. 

fot. Hydropolis

Wyjątkowe silent disco i drukarka wodna

Po zakończeniu specjalnego oprowadzania na uczestników czeka oryginalna atrakcja. Hydropolis zaprasza na silent disco. Wydarzenie potrwa do północy, a goście jedynego w Polsce centrum wiedzy o wodzie będą się bawić pod gwiazdami w towarzystwie pięknie rozświetlonej drukarki wodnej. 

Żeby wziąć udział w imprezie, wystarczy kupić bilet wstępu do Hydropolis, wybierając datę 1 sierpnia i godzinę 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Kolejne weekendy w Hydropolis zapowiadają się równie atrakcyjnie. Organizatorzy zaplanowali m.in. HYDROwarsztaty, EKOgotowanie czy występy szczudlarzy z bańkami.