Pies towarzyski, pies do biegania, pies dla ludzi wysportowanych i z dobrym refleksem. Hachi czeka na nowy dom.

Pamiętacie to ocieranie łez podczas oglądania filmu “Mój przyjaciel Hachiko” z Richardem Gere w roli głównej? Kto oglądał? W tym przypadku nie ma co płakać, trzeba działać! Przecież nikt nie chce, by taki wspaniały pies, jak Hachi będący pod opieką Ekostraży spędzał czas w kojcu, błagając o uwagę. Jak informują wolontariusze stowarzyszenia, Hachi będzie cudownym, wiernym psem.

– To młodzieniaszek, ma około 12 miesięcy, całe życie przed nim! Został odebrany ze złych warunków i już kolejny miesiąc czeka na swojego człowieka. Marzy o aktywnej rodzinie, chętnej do dalszej pracy z nim, bo Hachi szybko się uczy, co więcej – uwielbia się uczyć – mówi Bożena Wira z Ekostraży.

Jak przystało na owczarka belgijskiego, oprócz bystrego umysłu Hachi ma też w sobie ogromne pokłady energii. Spacery i hasanie to jego żywioł, a do tego jest bardzo szybki .To świetny pies dla osób kochających biegać i wędrować, prawdziwy “Pies PSIgoda”. Stosunek do dzieci: ok, nadaje się do rodziny z dzieckiem. Stosunek do psów: nadaje się do życia z innym psem po odpowiednim wprowadzeniu. Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony na wściekliznę, odrobaczony. Jeszcze niewykastrowany. Uwaga: broni swojego terenu. Preferowana osoba znająca specyfikę rasy, chętna do dalszego szkolenia – oferujemy wsparcie behawiorysty.

Kontakt w sprawie adopcji: 728 345 019

Polecamy również: