Adopcja

Jednym z ważniejszych działań Ekostraży jest szukanie domów dla każdego zwierzęcia, które trafiło do stowarzyszenia po udanej interwencji. Ekostraż nie porzuca uratowanych psów, czy kotów w schroniskach dla bezdomnych zwierząt. Podstawą ich działania jest ponoszenie pełnej odpowiedzialności za uratowane czworonogi.

W każdym przypadku adopcji zwierząt pochodzących z interwencji podpisywana jest umowa adopcyjna o charakterze umowy cywilno-prawnej. Warunki bytowe zwierząt kontrolowane są zarówno przed podpisaniem umowy, jak i już po adopcji zwierzęcia.

Misia biała kotka. Czeka na nowy dom

Kolejnym czworonogiem, który szuka domu jest 4-letnia Misia. Kotka została zabrana z podwórka. Od małego jest dokarmiana. Teraz świetnie odnalazła się w domu. Lubi przesiadywać na oknie i obserwować otoczenie. Jest spokojną koteczką, ale czasem szaleje jak mały kociak.
Jeszcze nie przychodzi na kolana, ale uwielbia głaskanie i wtedy mruczy jak kociak. Badania na wirus nabytego niedoboru immunologicznego FiV oraz wirusa białaczki kotów FeLV wyszły ujemne. Misia jest odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana i zaszczepiona. Czeka na dom, w którym dostanie ciepły kąt, pełną miskę i dużo miłości.

Kontakt w sprawie adopcji

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu: 517 868 608


Polecamy również:
Kotka Jadzia czeka na nowy dom