Zielona okolica, bliskość Odry, liczne trasy spacerowe i rowerowe w pobliżu – w samym sercu wrocławskich Maślic powstanie drugi i zarazem ostatni etap inwestycji Potokowa Apartamenty. Do sprzedaży właśnie trafiły mieszkania o najwyższym standardzie wykończenia.

W ramach II etapu inwestycji Potokowa Apartamenty przy zbiegu ul. Ślęzoujście i Potokowej w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku powstanie jedynie 25 mieszkań, które zaprojektowano tak, aby ich forma bezpośrednio wynikała z funkcji.

Znajdziemy tu lokale o szerokim wachlarzu metrażowym – od prawie 37 do ponad 103 metrów kwadratowych. Do mieszkań na ostatniej kondygnacji zaprojektowano funkcjonalne antresole z przestronnymi tarasami. Okazałe ogrody na parterze przeistoczą się w zielony salon z bezpośrednim dostępem z mieszkania, a balkony i tarasy o niespotykanej powierzchni sprawią, że każdy członek rodziny znajdzie dla siebie prywatną przestrzeń do swobodnego relaksu – zapowiada Małgorzata Śliwa – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu M3 Invest.

Deweloper w sercu wrocławskich Maślic realizuje dwa etapy inwestycji Potokowa Residence – domy w zabudowie szeregowej, a także pierwszy etap Potokowa Apartamenty. Maślice to osiedle, które niezależnie od pory roku fascynuje swoim wdziękiem i przyciąga coraz więcej osób, które chcą mieszkać w zielonej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy niesamowite tereny spacerowe i trasy rowerowe, a zachwycające widoki pozwalają na niczym niezmącony relaks.

mat. inwestora

Nieszablonowa architektura i mieszkania na najwyższym poziomie

Jak tłumaczą przedstawiciele dewelopera, Potokowa Apartamenty II to unikatowa alternatywa dla osób, które cenią wygodę, bezpieczeństwo, wysoki standard wykończenia oraz nowoczesny design.

Kontynuacja osiedla łączącego niezwykle modernistyczny projekt z niebywale wysoką jakością wykonania to finalny element architektury trafnie wpasowany w panoramę Maślic.  Ponadczasowa bryła oraz elewacja czerpią wzorce z nowoczesnej koncepcji projektowania. Nieszablonowe, duże przeszklenia nadają inwestycji przestronną, zgrabną formę – wylicza Małgorzata Śliwa z M3 Invest.

Deweloper od samego początku położył największy nacisk na wysoki standard wykończenia. Stąd ogrzewanie podłogowe w łazience, instalacja klimatyzacji w salonie, rolety antywłamaniowe w każdym oknie czy smart home. Również części wspólne w budynku zostaną wykończone w standardzie premium.

Potokowa Apartamenty II to inwestycja stworzona z myślą o jakości na najwyższym poziomie. Każdy szczegół składający się na wyjątkowo dopracowane wnętrza został dokładnie sprawdzony oraz przedyskutowany. Materiały wykończeniowe połączone z niezwykłymi umiejętnościami wykonania pozwalają stworzyć coś nieszablonowego, nietypowego, niespotykanego – dodaje Małgorzata Śliwa z M3 Invest.

Z pełną ofertą mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Potokowa Apartamenty można zapoznać się na stronie: https://www.m3invest.pl/potokowaapartamenty-2

Artykuł sponsorowany