LUPUS – czeka na nowy dom

Drogi czytelniku, czy masz może trochę czasu? Bo mi zostało go już niewiele…
Weź więc w swoje dłonie kubek ciepłej herbaty, zabierz wygodny koc. A potem usiądź obok mnie, bo ja już podejść do Ciebie nie mogę. Pozwól, że opowiem Ci dzisiaj swoją historię.
Cieszę się, że jestem tutaj dzisiaj z Tobą, choć poprzedni właściciele chcieli mnie uśpić już dawno temu. Przeżyłem pewnie więcej od Ciebie. Stare zwichnięcie stawu biodrowego i guz na nodze sprawiają, że kiepsko u mnie dziś z wykonywaniem sztuczek i ganianiem za rowerami. Może to właśnie dlatego miało mnie tu dzisiaj już nie być? A może to właśnie dzięki temu skradnę czyjeś serce?
Nie będę oszukiwał, jestem już stary. Potrzebuję prawdziwego bohatera. Kogoś, komu niestraszne będą przyjmowane przeze mnie leki, słaby słuch i wzrok. Czasami zastanawiam się, czy wolno mi jeszcze marzyć. Mimo swoich ciężkich doświadczeń – nie straciłem wiary w lepsze jutro. Marzy mi się ciepły kąt, wśród ludzi o wielkich sercach. Bo wiesz, mój drogi Przyjacielu, dla Ciebie może jestem tylko starym, schorowanym psem, ale Ty dla mnie – możesz stać się całym światem. Kimś, kto pokaże mi, że marzenia się spełniają i to nie tylko na Gwiazdkę. Pozwól mi każdego dnia sprawiać, abyś wstawał i zasypiał z uśmiechem na ustach.
A może masz już w swoich czterech ścianach psa lub kota? Nie przejmuj się! Potrafię się dzielić, jak na prawdziwego gentlemana przystało. Do szczęścia potrzebuję już tylko Ciebie”.

Kontakt w sprawie adopcji

Lupus obecnie przebywa w azylu przy ul. Miłoszyckiej.
Telefon kontaktowy: 725 591 560 (prosimy o SMS)

Ostatnio zachęcaliśmy do adopcji kotki Jadzi.