Dwa kotki, które niebawem wcale nie będą takie małe, polecają się do adopcji. Ekostraż szuka domu dla Lucyfera i Marcela.

Lucyfer, zwany Luckiem, Lucusiem, to śliczny ciekawy świata pręgusek z beżowym brzuszkiem. Jest wyjątkowo energiczny, ciekawski, wszędzie go pełno. Dużo i wysoko skacze. Marcel to puchata kulka, którą wolontariusze Ekostraży pieszczotliwie nazywają Mańkiem. Ten wyjątkowej urody kocurek potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby zaufać człowiekowi. Na ten moment jest bardziej zdystansowany.

Oba kocurki mają nieposkromiony apetyt. Jedzą i… rosną. Wydaje się, że będą dość dużych rozmiarów. Kotki korzystają z kuwety, mimo iż czasami zdarza im się nabrudzić (muszą popracować na zakopywaniem “skarbów”). Jak to młode kociaki wszystko gryzą, nawet kable, więc trzeba ich pilnować, żeby nie zrobiły sobie krzywdy. Opiekunowie muszą mieć świadomość wydatków – miesięcznie na kotki trzeba wydać ok. 300 – 350 zł. Lucek i Maniek są teraz na mokrej karmie Animondy, ale w te koszty wliczony jest jeszcze żwirek oraz wizyty weterynaryjne. Idealnie, gdyby kociaki trafiły do domu wspólnie, ponieważ są ze sobą bardzo zżyte, śpią wtulone w siebie, bawią się i nawet jedzą z jednej miski. W tej chwili mają ok.4 miesięcy i w odpowiednim czasie czeka ich kastracja.

Chętnych do adopcji kotków, Ekostraż prosi o kontakt sms w godzinach popołudniowych, wieczornych pod numerem telefonu 514 359 555.

Polecamy również: