Jest naszym Misiem przytulanką, spragnionym kontaktu z człowiekiem, głaskania i tulenia. Wystarczy na niego popatrzeć aby dostrzec w spojrzeniu prośbę o choćby chwilę uwagi. Szukamy dla Leo najlepszego towarzysza na resztę życia.

Leo nowe imię na początek nowego, choć już krótkiego życia… Leo to starszy pies, ale to właśnie teraz przeżywa swoją drugą młodość. Cieszy się z wolności, którą dzięki nam odzyskał, z życia bez bólu i pustego brzuszka, z kontaktu z człowiekiem i innymi czworonogami. Leo większość życia spędził na łańcuchu, a gdy zachorował, właściciel nie zabrał go do weterynarza, tylko czekał aż “sam zdechnie”, bo to przecież stary pies i nie warto leczyć. Na odchodne usłyszał od właściciela, bezduszne stwierdzenie “problem z głowy”.

Gdy do nas trafił, praktycznie nie chodził na tylne łapki, dziś dziarsko kroczy na spacerku i choć pełnej sprawności już nigdy nie odzyska to każde wyjście z boksu jest dla niego wielką radością i przygodą.

Szukamy dla niego mieszkania z windą lub domu, gdzie nie będzie musiał pokonywać wielu schodów. Jak to u starszych psiaków, czasami zdarzy mu się wpadka i załatwi swoje potrzeby w domu ale przy regularnych spacerach na pewno będzie to rzadkością. Akceptuje niektóre psy. Na dniach czeka go kastracja. Jest naszym Misiem przytulanką, spragnionym kontaktu z człowiekiem, głaskania i tulenia. Wystarczy na niego popatrzeć aby dostrzec w spojrzeniu prośbę o choćby chwilę uwagi. Szukamy dla Leo najlepszego towarzysza na resztę życia.

Jeżeli chcesz podarować Leo szczęśliwy dom, na który zasłużył zadzwoń: 508313010 lub wyślij sms.