Na Jagodnie powstaje nowy ośrodek kulturalny – Kuźnia Talentu, gdzie odbywać się będą lekcje gry na instrumentach i śpiewu. To idea wzbogacenia oferty edukacyjno-kulturalnej osiedla Jagodno, a także okolicznych dzielnic.

W Kuźni Talentu będą odbywać się lekcje gry na instrumentach takich jak: gitara elektryczna, akustyczna, basowa, kontrabas, saksofon, trąbka, perkusja, pianino, skrzypce, zajęcia z miksowania i produkcji muzycznej oraz zajęcia wg metody E.E. Gordona rozwijające kreatywność dzieci.

Wyśmienici muzycy wspierają projekt

To idea wzbogacenia oferty edukacyjno-kulturalnej osiedla Jagodno, a także okolicznych dzielnic i samego Wrocławia. Założycielami są Tomasz Simura – właściciel Jagodowego Przedszkola, Zuzanna Talik – coach i muzyk z zamiłowania, którzy pod patronatem wrocławskiego saksofonisty Sławomira Dudara. Od września 2018 uruchamiają Kuźnię Talentu.

Jest to projekt, do którego udało się zaprosić wielu wyśmienitych muzyków, a co najważniejsze doświadczonych pedagogów, absolwentów wyższych szkół muzycznych m.in. Zbigniewa Lewandowskiego, Maćka Czemplika, Szymona Gmerka, Grzegorza Piaseckiego, Paulinę Gołębiewską, Tomasza Jędrzejewskiego czy Elę Sokołowską.

W planach jest wiele innych ciekawych działań  zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych!

Zaproszenie od Sławka Dudara

„W Kuźni Talentu nie ma żadnych egzaminów, stresów ani ograniczeń wiekowych! W każdym momencie możesz rozpocząć fascynującą przygodę, jaką jest muzyka.

Gra na instrumencie zwiększa koncentrację, relaksuje, pobudza wyobraźnię oraz rozwija zdolności matematyczne, językowe i analityczne umysłu.

Ucząc w szkole muzycznej, udzielając prywatnych lekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych wiem, jak trudno znaleźć dobrego nauczyciela, osobę z powołaniem i doświadczeniem.

Jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko uczyło się grać od doświadczonych muzyków- pedagogów, a nie wiesz od czego zacząć, jaki instrument kupić…

Jeśli sam zawsze marzyłeś, aby zacząć grę na perkusji, gitarze elektrycznej, basowej, kontrabasie, pianinie, saksofonie…

Jeśli śpiewanie piosenek to twoja pasja lub interesuje Cię produkcja muzyczna, nagrywanie utworów lub miksowanie muzyki pod okiem doświadczonego Dj’a…

…zapraszam Ciebie i Twoje dzieci do Kuźni Talentu, gdzie nasi nauczyciele z chęcią podzielą się z Wami swoja wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy też serdecznie na stronę www.kuzniatalentu.pl  lub na fb/kuzniatalentu. Sławek Dudar”.