Kreatywne wakacje w centrum miasta! Czy spędzenie wakacji w mieście może być świetną przygodą i dodatkowo rozwijać twórcze myślenie? Oczywiście, że tak – to wszystko znajduje się w ofercie CRZ Krzywy Komin.

Nie od dziś wiadomo, że wakacje w mieście mogą być niezwykłe i inspirujące. Taki właśnie sposób na  spędzenie wolnego czasu w trakcie spotkań półkolonijnych oferuje CRZ Krzywy Komin. Podczas codziennych zajęć każdy młody uczestnik będzie miał okazję twórczo się wyszaleć, poznać tajniki animacji, kunsztu gotowania, czaru miejskiego ogrodnictwa czy projektowania przestrzeni.

Twórcze zabawy i animacje

Fot. www.krzywykomin.pl

Kreatywne Wakacje w Krzywym Kominie to 10 zróżnicowanych cykli dla dzieci i młodzieży. Wybraliśmy warsztaty o oryginalnej tematyce i ciekawej, aktywnej formie – m.in. warsztaty animacji poklatkowej, DIY, hiszpańskiej kuchni czy warsztaty tworzenia bajki. Kreatywne spotkania pod okiem profesjonalistów zostaną uzupełnione o wycieczki, spotkania z ekspertami w danej dziedzinie, twórcze zabawy i animacje oraz zupełnie odjazdowe zabawy!

Każdy wakacyjny cykl trwa 5 dni, zawiera pełne wyżywienie (woda, napoje i ciepłe posiłki) i dodatkowe atrakcje. Turnus trwa od poniedziałku do piątku, istnieje także możliwość zapisu dziecka na jeden dzień cyklu lub na pojedynczy, ten wymarzony warsztat oraz możliwość wybrania dogodnego terminu, spośród proponowanych opcji. Oferta wakacyjna startuje 2 lipca i trwa do 24 sierpnia.

Nieszablonowy charakter miejsca

Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin to przestrzeń znana  przede wszystkim z kreatywności i innowacyjności. Miejsce zrzeszające artystów i ludzi inspirujących się kulturą, sztuką, rzemiosłem i designem. Nieszablonowy charakter miejsca pozwala na rozwój kapitału intelektualnego i materialnego. Miejsce pełne pasji, otwartych ludzi i artystycznego wdzięku.

  • Czas trwania wydarzenia: 2.07-24.08.2018
  • Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław
  • Cena: 590 zł cena cyklu/turnusu (przy zapisie rodzeństwa 80 zł rabatu od całości kwoty); 125 zł za cały jeden dzień; moża zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł.
  • Więcej informacji na stronie: www.krzywykomin.pl