Etno Cafe wychodzi naprzeciw ograniczeniom związanym z pandemią i uruchomiło aplikację, dzięki której możesz zamówić swoją ulubioną kawę na wynos i to na konkretną godzinę. Odbierając swój napój nie zapomnij o naszym magazynie. Magazyn Wroclife dostępny jest bezpłatnie we wszystkich kawiarniach tej wrocławskiej sieci.

Jak to działa?

Znacie te obrazki z filmów: asystentka zmierza w pośpiechu do pobliskiej kawiarni, czeka w kolejce, czas ją goni. Zamawia kawę, biegnie przez zatłoczone ulice po to, żeby się spóźnić i dostać reprymendę od szefa.

Niejednokrotnie denerwowaliście się na to, że trzeba długo czekać w potężnej kolejce po swoją ulubioną kawę? Rezygnowaliście z małej czarnej lub ulubionego flat white, bo teraz kawa dostępna jest na wynos, a czekanie na mrozie w kolejce zupełnie was nie interesuje?

Etno Cafe wychodzi naprzeciw ograniczeniom związanym z pandemią i uruchomiło aplikację, dzięki której możesz zamówić swoją ulubioną kawę, ciastko, kanapkę na wybraną przez siebie godzinę. Za wszystko wygodnie zapłacisz w aplikacji.
Dzięki temu zyskujesz:
– Czas. Możesz złożyć swoje zamówienie z każdego miejsca, w drodze do kawiarni, jadąc do pracy, odrzucając kolejny budzik.
– Szybką płatność – bezgotówkowo, bezkartowo, bezdotykowo, bezpiecznie.
– Dostęp do specjalnych promocji i limitowanych ofert stworzonych tylko dla użytkowników aplikacji

W chwili obecnej aplikacja dostępna jest dla lokalizacji:
– Etno Cafe OVO Wrocław
– Etno Cafe Okrąglak Wrocław
– Etno Cafe Pasaż Grunwaldzki Wrocław

Kiedy już wejdziesz po swoją kawę nie zapomnij o naszym magazynie.
Magazyn Wroclife dostępny jest bezpłatnie we wszystkich kawiarniach tej wrocławskiej sieci.

Historia Etno Cafe

W 1976 roku rodzina Hamda rozpoczęła w Etiopii uprawę rośliny kawowca. Wiele lat później przedstawiciel kolejnego pokolenia przyjechał do Europy. Już jako doktorant i pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pewnego jesiennego wieczoru, zaprosił nas na kawę, bo „właśnie wrócił”, bo „dopiero co przywiózł”, bo „jakoś u Was zimno”. Brzmiało dobrze, czysta Arabika z Wyżyny Abisyńskiej. Miłość od pierwszego kubka kawy. Przyjaźń i długie rozmowy przy filiżankach naparu wydały plon – pierwsza polsko-etiopska spółka importująca kawę do Polski. Tak powstała marka Etno Cafe. Pochłonięci pasją kawy, szukamy dalej, stąd Etno Cafe to obecnie nie tylko kawa z Etiopii, ale także Rwandy, Kenii, Salwadoru, Papui Nowe Gwinei, z Brazylii, a właściwie kawa od Bruna Souza, bo naszych plantatorów znamy osobiście – tak się przedstawiają właściciele sieci kawiarni Etno Cafe.

Pierwsza kawiarnia powstała w 2015 roku w kultowym Okrąglaku na placu Kościuszki we Wrocławiu. W 2020 Etno Cafe było już jedną z największych palarni kawy kraftowej w Polsce, największym producentem Cold Brew Caffe w kraju oraz największą polską siecią kawiarni. Etno Cafe pochodzi z Wrocławia, a swoje kawiarnie ma już również w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Gdańsku oraz Katowicach.

Teraz oprócz dobrej kawy, pysznych ciastek i kanapek w Etno Cafe znajdziesz również magazyn Wroclife.