Wrocławski Dworzec Świebodzki zmienia oblicze. Już w piątek 17 lipca zacznie tam działać Hala Świebodzki, czyli food court z wrocławskimi konceptami kulinarnymi i barem.

Tworzymy przestrzeń, w której znajdziesz znane, wrocławskie koncepty kulinarne oraz zupełnie nowe projekty. Rozwiązujemy odwieczny problem z wyborem miejsca spotkania. Od teraz w jednym lokalu znajdziesz różnorodne opcje kulinarne. W Hali nie tylko dobrze zjesz, ale nasycisz się również doznaniami artystycznymi i eventowymi – czytamy na fanpage’u Hali Świebodzki.

Wśród konceptów kulinarnych, które pojawią się na Dworcu Świebodzkim, znalazł się serwujący tajskie specjały HulThai, łącząca kuchnię wegetariańską z bliskowschodnimi inspiracjami Falla, specjalizująca się w kuchni japońskiej Panda Ramen, Projekt Pizza, Meatologia, która serwować będzie autorskie kanapki i steki, a także Candy Pancakes, gdzie będzie można zjeść amerykańskie naleśniki. Nie zabraknie też baru, w którym kupimy napoje, zarówno te z procentami, jak i bez.

Znamy już datę otwarcia Hali Świebodzki. To piątek 17 lipca.