Dziś przedstawiamy Wam piękną Dianę – 7 letnią mamusię małych szczeniaków, która została uwolniona z łańcucha podczas interwencji wolontariuszy Ekostraży.

Diana to przecudowna, wesoła, bardzo mądra i uwielbiająca różne zabawy suczka. Ulubionym zajęciem Diany jest aportowanie (chociaż przeciąganie liny również należy do jednej z ulubionych zabaw). Wszelkie maskotki, dyski i piłki łapie w locie. Obecni opiekunowie nie mogą uwierzyć, że taki talent marnował się w budzie przez 7 lat.

Gdy odkryliśmy zadaszenie budy, gdzie leżała Diana z dwudniowymi szczeniakami widziałam w jej oczach tylko strach. Teraz już się wszystko zmieniło, a z Diany oczu błyska miłość i wierność do człowieka – mówi Bożena Wira z Ekostraży.

Ekostraż pilnie szuka dla suczki domu stałego lub tymczasowego. Jak zapewniają wolontariusze, którzy teraz opiekują się psem – Diana, to nie tylko zwykły pies, ale wierna przyjaciółka, która będzie chętna na różne sporty, wszelkie podróże i długie spacery.

Diana

Wiek: ok. 7 lat wielkości owczarka niemieckiego
Płeć: Samica
Stosunek do dzieci: nieznany
Stosunek do psów: różnie
Stosunek do kotów: nieznany
Charakter: Diana potrzebuje chwili by zaufać, będzie cudowną towarzyszką. Ze względu na fakt, że przebywała na łańcuchu, różnie może reagować na dzieci, broniąc swojego terytorium
Historia: odebrana z łańcucha z dwudniowymi szczeniakami
Szczepienia: brak – Dianka kończy karmić, za chwilę będzie zaszczepiona
Kastracja: brak
Inne informacje: nie przyjmuje leków, jest odrobaczona, stan zdrowia w normie.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu: 535010745. Suczka przebywa we Wrocławiu.

Polecamy również inne zwierzęta czekające na nowy dom: