Jak wiadomo, Mikołaj pojawi się w naszych domach 6-grudnia. Jednak, jest to człowiek mocno zabiegany i może się zdarzyć tak, że nie do każdego trafi z wymarzonym prezentem. Dlatego postanowił pojawić się jeszcze dwa razy i na wszystkich zainteresowanych będzie czekał u nas, 9 go i 10 go grudnia: W imieniu całego zespołu Grupy Germaz oraz wspomnianego wcześniej Pana w czerwonym ubraniu, zapraszamy do Wrocławia na ul. Strzegomską 139.

9-go i 10-go grudnia, w naszych salonach Forda, Mitsubishi i Suzuki odbędą się „WIELKIE MIKOŁAJKI WYPRZEDAŻOWE”! W programie znajdą się między innymi:

  • Rabaty na ostatnie sztuki aut z 2017 roku do 30%,
  • zimowe opony i 7 – letnia gwarancja do każdego kupionego w tych dniach Forda Gratis!
  • darmowe sprawdzenie* auta przed wyjazdami świątecznymi

* Zakres prac: sprawdzenie oświetlenia, sprawdzenie stanu ogumienia, sprawdzenie stanu wycieraczek, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, sprawdzenie stanu akumulatora.

UWAGA!

W trakcie imprezy i tylko 9-go grudnia będzie można zobaczyć na żywo najnowszy model Mitsubishi Eclipse Cross.

Będzie to dolnośląska premiera najnowszego modelu auta spod znaku trzech diamentów. Warto więc przyjść! Oprócz tego, nasi goście będą mogli wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. Osoby, które planują zakup auta będą miały okazję skorzystać z atrakcyjnych rabatów na modele z 2017 roku.

Więcej informacji : blog.germaz.pl