Wrocławski Antykabaret świętuje 14-lecie na scenie. Są jeszcze bilety na jubileuszowy występ
Już w najbliższy czwartek, 13 lutego w piwnicy wrocławskiej klubokawiarni Mleczarna swoje 14-lecie świętować będzie Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu”. To inicjatywa kulturalna, która stała się jedną z ważniejszych na scenie wrocławskiego salonu artystycznego.
Wrocławski Antykabaret to wydarzenie łamiące schematy tradycyjnej rozrywki. Każdy z występów to widowisko łączące w sobie elementy kabaretu, salonu artystycznego i wieczoru towarzyskiego. Od 2011 roku tworzy przestrzeń dla inteligentnej rozrywki, gdzie spotykają się przedstawiciele świata kultury, nauki i sztuki Wrocławia. To wydarzenie świadomie wymyka się standardom klasycznego kabaretu - zamiast prostych skeczy i telewizyjnych schematów oferuje wysublimowany humor, błyskotliwe monologi i artystyczne występy na najwyższym poziomie. Przez scenę Antykabaretu przewinęło się już ponad stu artystów, w tym uznani profesorowie, dziennikarze, aktorzy, muzycy i plastycy, tworząc unikalną platformę wymiany myśli i artystycznych doznań.
W najbliższy czwartek Antykabaret będzie świętował swoje 14-lecie podczas specjalnej walentynkowej edycji. Tym razem na scenie zobaczymy zespół artystyczny w składzie: Małgorzata Wojciechowska, Margarita Tsoukarelas, Jakub Luboiński, Ścibor Szpak i Łukasz Iwaniuk. Oprawę muzyczną zapewni orkiestra pod kierownictwem Rafała Karasiewicza (piano), z towarzyszeniem Tomasza Grabowego (bas) i Kuby Lechkiego (perkusja). Całość poprowadzi założyciel i dusza Antykabaretu – Marek Kocot.
Najbliższy występ Antykabaretu odbędzie się w klubokawiarni Mleczarnia, a właściwie w jej piwnicy.
Najbliższy występ Antykabaretu odbędzie się 13 lutego 2025 (czwartek) o godz. 19:00 (drzwi otwarte od 18:15). Bilety w cenie 60 zł dostępne są na stronie KupBilecik.pl.
Najpopularniejsze teraz
-
Dolnośląskie gminy ścigają się z czasem. Coraz mniej czasu na plany ogólne
-
Okropna kontuzja Michała Mokrzyckiego
-
Koniec z dziurami na Wiśniowej – remont, na który czekano trzy dekady
-
Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Zobacz, co ma do zaoferowania Atal
-
Wyciek danych 19 mln Polaków. Sprawdź swoje dane i zastrzeż PESEL. Jak to zrobić?
-
Piłkarska sobota we Wrocławiu w Strefe Kibica. Najpierw Derby, a na deser Manchester United - AC Milan.
-
Wrocławscy studenci stworzyli aplikację, która pomaga znaleźć mieszkanie i współlokatora
-
Tydzień Kina Hiszpańskiego we Wrocławiu. Będzie można zobaczyć najciekawsze filmy z Półwyspu Iberyjskiego
-
Pod Wrocławiem powstała duża fabryka błonnika rozpuszczalnego. To rewolucyjny składnik produktów spożywczych [ZDJĘCIA]
-
Wrocław pracuje nad planem ogólnym. Dokument zdecyduje, co i gdzie będzie można budować
-
Nowy lokator w ZOO Wrocław! Przyjechał niedźwiedź brunatny Artur
-
Andrzej Grabowski wystąpi we wrocławskim kościele. Wstęp na widowisko jest bezpłatny
-
Prosto z miasta w stronę natury. Nowy odcinek Via Regia nad Widawą i Odrą
-
Przez Wrocław przebiegnie Bieg Uniwersytetu Medycznego [TRASA, DATA]
-
MPK Wrocław uruchamia licznik wykolejeń. Balawejder: „Chcemy się tym chwalić”
Najpopularniejsze
Okropna kontuzja Michała Mokrzyckiego
Niestety potwierdziły się najgorsze obawy kibiców Śląska. Pomocnik WKS-u zerwał więzadła w kolanie. Czeka go długa przerwa w grze.
Koniec z dziurami na Wiśniowej – remont, na który czekano trzy dekady
Aleja Wiśniowa doczeka się gruntownego remontu. Prace obejmą obydwie jezdnie na odcinku między Ślężną a Powstańców Śląskich i potrwają około 8 tygodni.

