Holenderski producent odzieży wchodzi na Dolny Śląsk. To pierwszy taki sklep we Wrocławiu
Holenderski producent odzieży firma G-Star RAW otworzyła we Wrocławiu swój pierwszy na Dolnym Śląsku i drugi w Polsce sklep firmowy.
G-Star RAW to firma założona w 1989 roku w Holandii. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży tzw. mody miejskiej. W ofercie sieciówki można znaleźć zarówno ubrania męskie, jak i damskie. Sporą część kolekcji stanowią produkty z denimu. Cechą charakterystyczną tej marki jest stosowanie techniki konstrukcji 3D czy używanie surowego i nieobrobionego materiału. Producent współpracuje też z różnymi artystami i projektantami.
Pierwszy w Polsce G-Star RAW Store powstał w Katowicach. Sklep we Wrocławiu (drugi w Polsce) funkcjonuje w centrum handlowym Wroclavia przy ul. Suchej.
– Po raz kolejny udowadniamy, że Wroclavia jest domem wielu marek, często jedynych w regionie. Otwarcie salonu G-Star RAW wzbogaciło naszą ofertę o wysokiej jakości odzież z surowego denimu – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii. – Klienci pozytywnie odbierają nasze działania. Tylko w zeszłym roku centrum zanotowało imponującą liczbę 17,5 miliona wizyt, czyli o 1,5 miliona więcej niż w roku 2022. To efekt skutecznie obranej i realizowanej strategii – dodaje.
Innymi nowościami we Wroclavii są sklep polskiej marki Tatuum o powierzchni 270 mkw. i nowy salon North Facea. W najbliższym czasie w tej lokalizacji swoje sklepy mają otworzyć też Adidas oraz Levi’s (sklep ma wrócić do centrum w nowym, większym lokalu).
Najpopularniejsze teraz
-
Nowe osoby w zespole Architekta Miasta Wrocławia. To oni mają dbać o ład przestrzenny w mieście
-
Chery TIGGO 7 HEV – nowoczesny SUV hybrydowy dla wymagających kierowców – już od 124 900 zł
-
Dolny Śląsk: Trwa rewitalizacja linii nr 319. Po zakończeniu „tiry pójdą na tory” [NOWE ZDJĘCIA]
-
PKP planuje remont linii na Trzebnicę i Oleśnicę oraz remont stacji Wrocław Psie Pole
-
Juwenalia 2026 #WrocławRazem na stadionie. Znamy już wszystkie gwiazdy!
-
W sobotę 5 bezpłatnych linii z okazji Nocy Muzeów. Poznacie je po zabytkowym taborze!
-
Wykolejenie i awaria w centrum Wrocławia. Tramwaje nie będą jeździć do jutra!
-
Zbliża się Noc Muzeów 2026. We Wrocławiu weźmie w niej udział aż 110 różnych instytucji!
-
Nowe bloki TBS Wrocław na Nowych Żernikach [WIZUALIZACJE]
-
Wrocławski Park Młodych Ekologów nabiera kształtów [ZDJĘCIA]
-
Drugi zespół Śląska odwraca wynik meczu!
-
Wrocław: Tak będzie wyglądać nowe osiedle mieszkań na tani wynajem na Brochowie [WIZUALIZACJE]
-
Wrocław: Tu obsłuży Cię „ekspedientka sklepu mięsnego” z epoki PRL
-
Tajemnicza premiera wrocławskiego teatru. Nie podają nawet tytułu [ZDJĘCIA Z PRÓB]
-
W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Czego nie wolno w Wielki Piątek?
Najpopularniejsze
Chery TIGGO 7 HEV – nowoczesny SUV hybrydowy dla wymagających kierowców – już od 124 900 zł
Rosnące ceny paliwa, potrzeba komfortowej jazdy i oczekiwania wobec nowoczesnych technologii sprawiają, że kierowcy coraz częściej wybierają samochody hybrydowe. Jednym z modeli, który szczególnie wyróżnia się w segmencie SUV-ów, jest Chery TIGGO 7 HEV – nowoczesna hybryda łącząca dynamiczne osiągi, bogate wyposażenie i atrakcyjną cenę.
Dolny Śląsk: Trwa rewitalizacja linii nr 319. Po zakończeniu „tiry pójdą na tory” [NOWE ZDJĘCIA]
To inwestycja, która ma odciążyć drogi kołowe na Dolnym Śląsku. Od jesieni ubiegłego roku trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 319 Strzelin–Kondratowice–Łagiewniki. Po remoncie ma być to ważny szlak transportowy ze strzelińskiego kamieniołomu zarówno w kierunku Wrocławia, jak i Pragi.


