Duży sklep internetowy otwiera nowe biuro w w centrum Wrocławia. Teraz zatrudni więcej osób

Wroclife • 2024-01-18 Duży sklep internetowy otwiera nowe biuro w w centrum Wrocławia. Teraz zatrudni więcej osób

Wrocławska firma Emako.pl otworzyła właśnie swoje nowe biuro w centrum miasta. Sklep internetowy, który swoje centrum logistyczne ma na Klecinie, wynajął ponad 700 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Centrum Południe przy ul. Powstańców Śląskich.

Emako.pl to platforma e-commerce specjalizująca się w wysyłkowej sprzedaży mebli, dekoracji, tekstyliów domowych, akcesoriów do przechowywana, wyposażenia kuchni i łazienki oraz innych dodatków do domów i ogrodów.

Wywodząca się z Wrocławia firma ma swoje centrum logistyczne przy ul. Targowej na wrocławskiej Klecinie (przy Giełdzie Kwiatowej). Firma obecnie wynajmuje też coworkingowe miejsca w Business Link przy Powstańców Śląskich. Od kwietnia tego roku firma ma przenieść się do własnych biur w budynku Centrum Południe.

– Centrum Południe już znamy na podstawie naszej udanej współpracy z Business Link. Wybór nowej, większej powierzchni jest świadomym krokiem na drodze dalszego rozwoju Emako.pl. W jednym z najbardziej prestiżowych kompleksów biurowych Wrocławia odnajdujemy idealne środowisko dla naszego zespołu. Inspirujące miejsce pracy sprzyja kreatywności i jakości, co jest kluczowe dla rozwoju. Dlatego tu chcemy kontynuować misję zapewniania wyjątkowych produktów do domów naszych klientów – mówi Jan Golonka, prezes zarządu Emako.

Firma ujawnia, że w związku z rozwojem obecnie poszukuje nowych pracowników – pasjonatów e-commerce i nowych technologii.

Najpopularniejsze