Przez Wrocław przejedzie specjalny tramwaj Śląska. Zamiast kontrolować, będą w nim rozdawać bilety na mecze [TRASA, ROZKŁAD JAZDY]

Wroclife • 2023-08-16 Przez Wrocław przejedzie specjalny tramwaj Śląska. Zamiast kontrolować, będą w nim rozdawać bilety na mecze [TRASA, ROZKŁAD JAZDY]

We Wrocławiu w środę, 16 sierpnia odbędzie się specjalny kurs tramwaju Śląska Wrocław. Na pokładzie będzie można spotkać piłkarzy i piłkarki WKS-u, którzy rozdadzą pasażerom bilety na najbliższe mecze drużyny.

Specjalne atrakcje przewidziane są w specjalnym tramwaju, który przejedzie w środę z Zajezdni Borek do przystanku Pl. Srebrny czyli bezpośredniej okolicy kultowego stadionu przy ul. Oporowskiej 62.

– W tym specjalnym tramwaju rozegra się akcja ODWRÓCONYCH KONTROLI, w którym tym razem nie sprawdza się biletów. Piłkarki oraz piłkarze WKS-u będą zapraszać na sobotnią inaugurację sezonu żeńskiej Orlen Ekstraligi w wykonaniu Śląska oraz wręczą kibicom - pasażerom vouchery na niedzielny mecz Śląska z Lechem Poznań, zaplanowany w ramach 5. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy – przekazał nam Michał Sałkowski ze Śląska Wrocław.

Tramwaj z Zajezdni Borek ma wyjechać punktualnie o 14:35, a następnie przejedzie ul. Powstańców Śląskich, Piłsudskiego, przez pl. Legionów i dalej Grabiszyńską, zabierając kibiców z przystanków po drodze.

Akcja ma nie tylko promować mecze Śląska Wrocław w ligowych rozgrywkach męskich i kobiecych, ale też zachęcać kibiców do dojeżdżania na mecze komunikacją miejską.

Kurs realizowany będzie wozem o numerze 2488-2489 czyli Tramwaje Śląska Wrocław, który w ubiegłym roku został pomalowany przez samych kibiców.

foto główne: fot. MPK Wrocław

Najpopularniejsze