Reżyser „Ślepnąc od świateł” kręci nowy film we Wrocławiu. Wiemy, gdzie będą realizowane zdjęcia
We Wrocławiu ruszyły zdjęcia do nowego projektu „Wrooklyn zoo” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. Zdjęcia w najbliższą środę mają być kręcone w ścisłym centrum Wrocławia.
Za reżyserię filmu „Wrooklyn zoo” odpowiada Krzysztof Skonieczny - twórca serialu "Ślepnąc od świateł". Producentem obrazu będzie głębokiOFF. Zgodnie z opisami na stronie reżysera film ma być współczesną baśnią o potędze miłości, determinacji w dążeniu do prawdy i pragnieniu wolności, które potrafi przezwyciężyć nienawiść, a nawet śmierć.
Wiadomo, że część zdjęć do nowego filmu Skoniecznego będzie kręcona we Wrocławiu. Ekipa filmowa już w ubiegłym tygodniu zjawiła się na pl. Katedralnym i ul. Kanoniej.
W tym tygodniu zdjęcia planowane są w rejonie pl. Franciszkańskiego. Filmowcy mają zjawić się tam w środę, 21 czerwca.
Kontynuacja zdjęć planowana jest na lipiec. W rejonie 16 lipca w plan filmowy mają zamienić się okolice wiaduktów kolejowych przy ul. Gnieźnieńskiej, zaś 24 lipca filmowcy zarezerwowali przestrzenie w rejonie ul. Jedności Narodowej (na wysokości nru 117) i ul. Wygodnej (na wysokości nrów 1–11).
Wrocławski ZDiUM informuje, że w rejonie tych adresów mogą występować utrudnienia w ruchu.
Najpopularniejsze teraz
-
Polanica-Zdrój, czyli sztuka kurortowego umiaru
-
Znamy sparingpartnerów Śląska Wrocław. Pierwszy transfer może zostać dopięty jeszcze w tym tygodniu.
-
Peugeot seria Edition - cena WOW
-
Malaly Dembele w Śląsku Wrocław
-
Znamy terminarz Ekstraklasy. Na początek wymagający rywale
-
Zielony Klin Południa coraz bliżej. Ruszają przygotowania do wielkiej inwestycji
-
Drogowcy nie jadą na urlop. We Wrocławiu szykuje się remontowe lato
-
Kolej w Bielawie pojedzie nad jezioro i do Gór Sowich
-
David Matsumoto: nasza twarz mówi dużo, ale nie wszystko [Re_Mind]
-
Beże i brązy nie muszą być nudne! Jak ciekawie wkomponować je do swojego wnętrza?
-
Wrocław Jazz Meeting na Bastionie Sakwowym. Cztery pokolenia muzyków na jednej scenie
-
Woda w restauracji za darmo. Właściciele lokali podchodzą do pomysłu z dystansem.
-
Sezon na grzyby 2025. Gdzie na grzyby we Wrocławiu? [GRZYBOBRANIE 2025]
-
VI Wielki Piknik Charytatywny GRUPY RATUJ już 14 czerwca w Parku Grabiszyńskim
-
Wyszukiwarka grobów Wrocław. Jak znaleźć grób na cmentarzu we Wrocławiu? [CMENTARZ OSOBOWICKI, GRABISZYŃSKI, PSIE POLE - WYSZUKIWARKA]
Najpopularniejsze
Znamy sparingpartnerów Śląska Wrocław. Pierwszy transfer może zostać dopięty jeszcze w tym tygodniu.
Zawodnicy Ante Simundzy przebywają na urlopach, gdzie realizują rozpisane indywidualne plany treningowe. Zgodnie z zapowiedziami sztab nie zasypia gruszek w popiele i pracuje nad wzmocnieniami kadry.
Peugeot seria Edition - cena WOW
Marka PEUGEOT wprowadziła na polski rynek nowe serie specjalne Edition swoich popularnych modeli PEUGEOT 208 i 2008. Wyróżniają się one nie tylko, typowym dla francuskiej marki spod znaku lwa, odważnym i wyrazistym stylem oraz przyjemnością z jazdy, ale również atrakcyjnym stosunkiem ceny do wartości.

