Uratowane przez Ekostraż ukraińskie psiaki już gotowe do adopcji [EKOSTRAŻ - ADOPCJA]
Kwarantanna uratowanych przez Stowarzyszenie Ekostraż psów dobiega końca. Teraz czekają na nowy, kochający dom.
Kwarantanna pierwszych uratowanych z Ukrainy psiaków dobiega końca. Stowarzyszenie szuka domów tymczasowych lub stałych. - Musimy zwolnić miejsce w azylu dla kolejnych zwierząt. Prosimy, pomóżcie zwierzęcym ofiarom wojny. - apeluje Bożena Wira z Ekostraży. Stowarzyenie Ekostraż zaznacza, że szuka tylko odpowiedzialnych opiekunów. Większość z tych psiaków ma za sobą ciężkie przejścia, stresujące sytuacje, niektóre wymagają dalszego leczenia lub diagnostyki. Wolontariusze proszą, aby mieć to na uwadze. Wszystkich chętnych do przygarnięcia psiaków obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz umowa.
- Chcemy mieć pewność, że zwierzaki trafią do najlepszych domów i dostaną miłość, na jaką zasługują! - uzupełnia Wira. Wszystkie psy będą zaszczepione i zaczipowane. Przyszły dom stały musi się zobowiązać do ewentualnej kastracji/sterylizacji; koszty zabiegu w przypadku domów tymczasowych leżą po stronie Ekostraży.
STARMAN - miły, żwawy pies - będzie idealny dla aktywnych ludzi! Przyjazny, ale wymaga pracy przy chodzeniu na smyczy i życiu w człowieczo-zwierzęcym stadzie. Nieagresywny, choć silny - ale łatwo skupić jego uwagę na zabawkach. Stosunek do innych psów: raczej pozytywny. Wiek ok.2 lat.
Telefon w sprawie adopcji: 606 259 352
Najpopularniejsze teraz
-
Dodatkowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej. Są jeszcze wolne miejsca na studiach
-
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką
-
Rock and roll pod gołym niebem. Już w sobotę Wrocławska Potańcówka na placu Wolności
-
Nowe koszulki Śląska Wrocław! Cała Polska już wie, że są najładniejsze w Ekstraklasie.
-
Rząd szykuje wielke zmiany w mieszkaniach. Oto szczegóły
-
Arcybiskup wrocławski wydał dyspensę. Korzystający z niej zostali zobowiązani do podjęcia „innych form pokuty”
-
Tauron Nowe Horyzonty. Kino za darmo na Rynku i w Leśnicy: Zobacz trailery
-
Trener Ante Simundza i Michał Szromnik przed Górnik - Śląsk
-
Gotówka coraz mniej mile widziana? „Proszę zapłacić kartą”
-
Nowe miejsca do sportu i rekreacji w gminie Siechnice. Powstaną boiska i bieżnia
-
Co robić w weekend we Wrocławiu? Kino, sport, taniec i spacer po Parku Tysiąclecia
-
Już dziś świetlny przejazd na rolkach przez Wrocław
-
Praca za granicą w wakacje. Gdzie szukać bezpiecznych ofert i ile można zarobić?
-
Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Mrozu wystąpią we Wrocławiu. Znamy program Letnich Brzmień 2026
-
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia
Najpopularniejsze
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką
W najbliższy weekend, 25 i 26 lipca, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice ponownie zamieni się w plenerowe kino. Tym razem pokazy odbędą się na Padoku Zielonym, gdzie będzie można bezpłatnie obejrzeć filmy „Drama” i „Wielka Warszawska”.
Rock and roll pod gołym niebem. Już w sobotę Wrocławska Potańcówka na placu Wolności
Muzyka, taniec na świeżym powietrzu powracają na plac Wolności. W sobotę, 25 lipca, odbędzie się kolejna bezpłatna Wrocławska Potańcówka – z pokazem rock and rolla, darmową lekcją tańca i "parkietem" otwartym dla wszystkich.


