Męskie Granie we Wrocławiu. Tłumy na koncertach gwiazd muzyki [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Wroclife • 2022-07-24 Męskie Granie we Wrocławiu. Tłumy na koncertach gwiazd muzyki [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Wrocławianie tłumnie przybyli na piątkowe koncerty w ramach trasy Męskie Granie 2022. Impreza ponownie odbyła się na Partynicach. Na scenie mogliśmy zobaczyć czołówkę polskiej sceny muzycznej. Zobacz zdjęcia z Męskiego Grania we Wrocławiu.

Impreza przyciągnęła na wrocławskie Partynice prawdziwe tłumy. Gwiazdami wrocławskiej odsłony Męskiego Grania byli: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, FISZ EMADE TWORZYWO, RALPH KAMINSKI, ZALEWSKI MTV Unplugged oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra w składzie: BEDOES, KWIAT JABŁONI i ZALEWSKI.

Jednym z ważniejszych wydarzeń był koncert Tribute to Krzysztof Krawczyk podczas którego można było usłyszeć największe przeboje zmarłego artysty.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTÓW "MĘSKIE GRANIE" WE WROCŁAWIU:

Męskie Granie to co roku jedno z najważniejszych polskich wydarzeń muzycznych. Pierwsza odsłona projektu zainicjowanego przez producenta piwa Żywiec, została zorganizowana w 2010 roku. Koncerty odbywają się zawsze w kilku polskich miastach.

Najpopularniejsze