Bójka - pies z Ukrainy [EKOSTRAŻ - ADOPCJA]
Bójka została przywieziona w jednym z transportów z Ukrainy. Teraz szuka kochającego domu.
Bójka została przywieziona w jednym z transportów z Ukrainy. Teraz szuka kochającego domu.
Początek historii Bójki jest nieznany. Została przywieziona w jednym z transportów z Ukrainy. Przyjechała razem ze swoją towarzyszką Brawurką, ale niestety obie sunie były zaniedbane. Brawurka w o wiele gorszym stanie i niestety nie ma jej już z nami. Bójeczka została sama i wyczekuje w kojcu na swój nowy dom.
Niestety w wyniku wieloletnich zaniedbań Bójka ma nieoperacyjne zwyrodnienia w biodrach, miednicy i kręgosłupie. Mimo tego jest bardzo pogodna i uwielbia spacery w swoim tempie i możliwościach. Przez swoje łaciate umaszczenie oraz lekką nadwagę przypomina troszkę krówkę. Zabiega też o głaskanie u wolontariuszy Ekostraży, ale z chęcią wyłudzałaby już głaski i drapanie za uchem od swojego człowieka.
Sunia jest bardzo przyjazna do ludzi, jednak nie lubi zbyt zaczepnych psów. Wiele już w swoim życiu przeszła i potrzebuje spokoju, dlatego Ekostraż szuka dla niej raczej domu bez innych zwierząt (nie wykluczają jednak całkiem tej opcji, ponieważ dużo zależy od poprawnego zapoznania z drugim zwierzęciem) i małych dzieci. Z uwagi na swoją nadwagę i problemy ze stawami nie może wspinać się po schodach.
Bójka obecnie przebywa w azylu Stowarzyszenia Ekostraż przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu. W tej chwili przebywa tam bardzo dużo psów, dlatego poszukiwany jest choćby dom tymczasowy - pokrywane są wtedy koszty utrzymania i leczenia.
Bójka waży 30 kg i jest w wieku ok.10 lat.
Kontakt w sprawie adopcji lub domu tymczasowego: 793 860 685 (SMS).
Najpopularniejsze teraz
-
Zanieczyszczona woda w Odrze – wszystko co musisz wiedzieć! -
Wielka inwestycja w Miękini. Tajwańczycy zamiast Intela -
Nowa szkoła we Wrocławiu gotowa na przejęcie uczniów. Pierwszy dzwonek 2 września [ZDJĘCIA] -
Nowe oszustwo we Wrocławiu: „na zostanie aktorem filmowym”. Nie wysyłajcie im nagich zdjęć! -
Skażenie Odry. Czy na wrocławskich kąpieliskach można się bezpiecznie kąpać? -
Nowy system kaucyjny coraz bliżej! Czy we Wrocławiu gdzieś oddamy już butelki w butelkomatach? -
Przy ul. Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej tereny nie dla deweloperów. Powstanie park. -
Ile kosztuje zgrzewka wody? Jak wybrać najlepszą? -
Święto Wrocławia 2026. Hanna Suchocka Honorową Obywatelką Wrocławia -
Wrocław zaprasza nad wodę. Miejskie kąpieliska gotowe na sezon 2026 -
Umowa podpisana! Tak będzie wyglądać najdroższa szkoła w historii Wrocławia [WIZUALIZACJE] -
Niebawem rusza remont torowiska na ul. Trzebnickiej -
UOKiK grozi Biedronce wysokimi karami. Chodzi o promocje i „pomarańczowe ceny” -
Pierwsze elektryczne Mercedesy eCitaro dotarły do Wrocławia. MPK zamówiło kolejne 20 autobusów -
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach