Już w sobotę Dzień Otwarty w azylu Ekostraży. Będzie można poznać wspaniałych podopiecznych!
Już w najbliższą sobotę, 15 marca w azylu EKOSTRAŻY przy ul. Miłoszyckiej 67 odbędzie się pierwszy w tym roku Adopcyjny Dzień Otwarty. To wydarzenie podczas którego będzie można poznać podopiecznych wrocławskiego stowarzyszenia ratującego zwierzęta dzikie i domowe oraz poznania nowego czworonożnego przyjaciela.
Pierwszy w 2025 roku Adopcyjny Dzień Otwarty EKOSTRAŻY odbędzie się w sobotę, 15 marca 2025 r., w godzinach 11:00-16:00 przy ul. Miłoszyckiej 67 we Wrocławiu.
To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć z bliska działalność EKOSTRAŻY, porozmawiać z wolontariuszami oraz poznać zwierzęta czekające na adopcję. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy myślą o adopcji, chcą oferować dom tymczasowy, rozważają wolontariat lub po prostu pragną wesprzeć działalność organizacji.
W programie m.in.: spotkania z psami i kotami poszukującymi domów stałych i tymczasowych. Możliwość rozmowy z wolontariuszami o zasadach adopcji, charakterze zwierząt i ich potrzebach. Spacery zapoznawcze z psami dla osób poważnie zainteresowanych adopcją. Zwiedzanie kociarni i poznanie jej podopiecznych. Możliwość wsparcia EKOSTRAŻY poprzez dary rzeczowe i finansowe. Zakup gadżetów Eksotraży.
Zainteresowani adopcją mogą wstępnie zapoznać się ze zwierzętami szukającymi domu: https://ekostraz.pl/adoptuj/koty-do-adopcji/ https://ekostraz.pl/adoptuj/psy-szukaja-domow/.
Wolontariusze proszą też o wsparcie rzeczowe. Mile widziane są: podkłady higieniczne, ręczniki papierowe, karma (Brit Care Sensitive, Ferringa, Catz Finefood, Rocco gastrointestinal), rękawiczki nitrylowe, mocne worki na śmieci 120L, worki na psie odchody oraz gazety (typu Wyborcza). Organizacja prosi o nieprzynoszenie niskowartościowej karmy „marketowej”! Pełna lista potrzeb: https://ekostraz.pl/dary-rzeczowe/.
Najpopularniejsze teraz
-
Trwa nabór do Politechniki Trzeciego Wieku. Jest 200 miejsc -
Michał Kosiński: co lajki mówią o naszej osobowości? [Re_Mind] -
Awantura na lotnisku Pięć kobiet wyprowadzonych z pokładu samolotu. -
Wrocław: Nowy sposób kupowania biletów MPK. Od dziś zrobisz to planując trasę -
Na ryby, na Glinianki. Stawy Milickie pomogą zarybić wrocławskie łowisko -
Student we Wrocławiu. Czy opłaca się kupić bilet miesięczny na MPK? [CENY, ZASADY, RODZAJE BILETÓW] -
TBS Wrocław przyspiesza. Do 2028 roku ma powstać 700 mieszkań -
Koszarowa zmieni się nie do poznania. Autobusy wreszcie będą mogły się minąć [WIZUALIZACJE] -
„Bohater Sierpnia ’80 jest zbiorowy”. W tych miejscach Wrocławia toczyła się walka o wolność -
Hala Targowa ma pozostać sobą. Ma być przestrzenią dla lokalnyego handlu, dobrego jedzenia, miejscem edukacji i spotkań. -
We Wrocławiu brakuje krwi dla pacjentów. „To nie jest zwykły apel” -
Sztuka wpisana w naturę. Już w najbliższy weekend premierowy festiwal „Lelenfant” w Żmigrodzie -
Będzie kontynuacja rozbudowy wrocławskiego lotniska. Terminal pasażerski ma być dwa razy większy -
Wrocławianie wywożą śmieci na potęgę. Jakie odpady najczęściej trafiają do PSZOK? -
Od rana do nocy na wrocławskiej Pergoli! Sprawdź sportowe, muzyczne i rodzinne hity Hali Stulecia
