Polska sieć elektromarketów otwiera sklep w centrum Wrocławia
Na 21 listopada zaplanowane jest otwarcie nowego sklepu popularnej sieci RTV Euro AGD w Galerii Dominikańskiej. Market polskiej sieci dołączył do najemców Galerii Dominikańskiej, gdzie będzie konkurował o klienta m.in. z niemieckim Media Marktem.
Marka RTV Euro AGD to polska sieć sklepów należąca do firmy Euro-net sp. z o.o. specjalizującej się w sprzedaży elektroniki i sprzętów AGD oraz RTV. Firma została założona w 1990 roku i początkowo funkcjonowała w rejonie Warszawy. Po 1994 roku spółka przeprowadziła ekspansję na pozostałe rejony kraju.
Sieć zapowiedziała właśnie otwarcie swojego 338 sklepu w Polsce, a zarazem 27 na Dolnym Śląsku. Placówka ma rozpocząć funkcjonowanie 21 listopada w Galerii Dominikańskiej. Sala sprzedaży zajmie 950 mkw., a w ofercie sklepu ma znaleźć się ponad 24 tys. produktów (część dostępnych od ręki, a część na zamówienie).
Oficjalne otwarcie sklepu ma nastąpić o godz. 9:30. W dniu otwarcia na klientów czekać mają liczne atrakcje takie jak spotkania z influencerami z TechnoStrefy – zajmującymi się tematyką technologiczną. Tego dnia poprowadzą oni m.in. quizy z wiedzy technologicznej, w których uczestnicy będą mogli zdobyć nagrody – gadżety i upominki.
Nowy sklep czynny będzie: pon.- sob. 9:30-21:00, niedziele handlowe 10:00-20:00.
Warto wspomnieć, że w Galerii Dominikańskiej działa już elektromarket sieci Media Markt. Elektronikę kupimy tu też w firmowym salonie Ispot Apple Premium Reseller.
Najpopularniejsze teraz
-
Amazon otwiera centrum logistyczne w Dobromierzu koło Świdnicy. 1000 nowych miejsc pracy i stawki od 31,50 zł brutto za godzinę -
Wrocław: Koniec jadłodajni Caritas przy Słowiańskiej. Od poniedziałku posiłki będą wydawane w nowej lokalizacji -
Od rana do nocy na wrocławskiej Pergoli! Sprawdź sportowe, muzyczne i rodzinne hity Hali Stulecia -
Park na Lipie Piotrowskiej. Wiemy, o co wnioskowali mieszkańcy w trakcie konsultacji społecznych -
Zawodowe rodziny zastępcze dostaną podwyżki. We Wrocławiu decyzja zapadła jednomyślnie -
Dolny Śląsk liderem w Polsce. We Wrocławiu mieszka największy odsetek cudzoziemców -
Między safari a agrobiznesem. Czy dolnośląsko-kenijska współpraca przyniesie realne efekty? -
Jeden z wrocławskich obiektów będzie nosił nazwę „Wolnej Ukrainy” -
Wrocław: 7 kwietnia komunikacja miejska będzie darmowa -
Rynek pracy we Wrocławiu się zmienia. Bezrobotnych przybywa, ale ofert pracy również -
Oko w oko z olbrzymami. ZOO Wrocław zapowiada nową Żyrafiarnię! -
Sezon na grzyby 2025. Gdzie na grzyby we Wrocławiu? [GRZYBOBRANIE 2025] -
W wakacje handel potrzebuje studentów. Stawki sięgają nawet 70 zł za godzinę -
Wrocławskie historie o bzach, bzikach i lilakach -
Policyjna akcja „TAXI” we Wrocławiu: Kierowcy bez prawa jazdy, po alkoholu i narkotykach