Uroczy Rudolf szuka domu
Rudolf to uroczy, spokojny piesek, który po wielu trudach życia zasługuje na kochający dom. Przez długi czas błąkał się po wsi z łańcuchem na szyi, nie mając nikogo, kto by się nim zaopiekował. Nikt się do niego nie przyznawał, aż w końcu został złapany i umieszczony w punkcie przetrzymań zwierząt. To właśnie tam miał pierwszy atak, po którym okazało się, że Rudolf ma padaczkę i wymaga regularnego leczenia. Oprócz tego, bierze także leki na tarczycę.
Rudolf to prawdziwy dżentelmen na spacerach. Jest spokojny, przyjazny i niezwykle uważny na swojego opiekuna. Pięknie chodzi na smyczy, często idąc blisko nogi i zerkając z oddaniem na swojego przewodnika. Jego grzeczność i skupienie na człowieku sprawiają, że spacery z Rudolfem to czysta przyjemność. Rudolf po latach zaniedbań odzyskuje z dnia na dzień radość życia, otwiera się stopniowo, ostatnio zaczął brykać na spacerze niczym szczeniak.
Nie wykazuje agresji, nie zwraca uwagi na inne psy, po odpowiednim wprowadzeniu może zamieszkać z kocim rezydentem. Rudolf utrzymuje czystość w boksie.
Dla Rudolfa szukamy domu pełnego miłości i cierpliwości, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie. Rudolf potrzebuje opiekuna, który zrozumie jego potrzeby zdrowotne i będzie gotów zadbać o regularne podawanie leków. Jeśli marzysz o psie, który będzie Twoim wiernym towarzyszem, spokojnym i oddanym – Rudolf może być właśnie tym, kogo szukasz.
Wiek: ok.6-7 lat, Waga: ok. 17 kg. Pod opieką Ekostraży od 12.08.2024 r. Przed zabiegiem kastracji. Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji. Numer opiekuna: 501 639 535 (sms). Wszystkie przekazywane psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia).
Najpopularniejsze teraz
-
Dodatkowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej. Są jeszcze wolne miejsca na studiach -
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia -
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką -
We Wrocławiu powstaje Uniwersyteckie Centrum Neurologii i Neurochirurgii. „Ekstraklasa w leczeniu udarów” -
Nowe koszulki Śląska Wrocław! Cała Polska już wie, że są najładniejsze w Ekstraklasie. -
Linia 122 pojedzie dalej. Od 1 sierpnia autobusy dojadą ulicą Gagarina -
Dziś Światowy Dzień Radia. Jakich stacji można słuchać we Wrocławiu? [LISTA CZĘSTOTLIWOŚCI] -
„Maj z Muzyką Dawną” we Wrocławiu, Żórawinie i Strzelinie. Będzie można się zabawić jak setki lat temu -
Wrocławianie wywożą śmieci na potęgę. Jakie odpady najczęściej trafiają do PSZOK? -
Nowe zaplecze dla sportowców na Zakrzowie. Miasto ogłosiło przetarg -
Jak zarejestrować samochód zabytkowy? -
Wrocław zaprasza nad wodę. Miejskie kąpieliska gotowe na sezon 2026 -
Pięć nowych kierunków na Politechnice Wrocławskiej. Sztuczna inteligencja przebojem wchodzi na uczelnię -
Niedziela handlowa przed Wielkanocą. Jak w tą niedzielę otwarte są centra handlowe we Wrocławiu? [27.04.2025] -
Kąpieliska i baseny we Wrocławiu. Ile w 2025 r. kosztują bilety?
