Tajemnicza śmierć na torach. Nikt nie wie kim jest ofiara [ZDJĘCIA]

Wroclife • 2024-09-05

Policja próbuje ustalić kim był mężczyzna, który zginął 29 sierpnia w wypadku na torach kolejowych z miejscowości Zagajnik na Dolnym Śląsku. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, nikt ze świadków zdarzenia nie wie kim był.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia ok. godz. 6:00 rano w miejscowości Zagajnik między Bolesławcem i Węglińcem. Mężczyzna na przejeździe kolejowym nagle wtargnął pod nadjeżdżający pociąg. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, nikt z okolicznych mieszkańców go nie rozpoznaje. Niewykluczone, że przyjechał z innego miasta.

– Mężczyzna z wyglądu 25-35 lat, wzrost 170-175 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru rudego. W dniu zdarzenia ubrany w koszulkę z krótkim rękawem koloru białego, spodnie długie jasnozielone, granatowe klapki z białymi paskami – wylicza nadkom. Agnieszka Goguł z KPP w Zgorzelcu.

Mężczyznę tuż przed zdarzeniem nagrały kamery monitoringu na peronie oraz w pociągu Kolei Dolnośląskich. Policja publikuje te zdjęcia.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 87 324 04 w godzinach od 7:30 do 15:30 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem 47 87 322 00.

Najpopularniejsze teraz

Najpopularniejsze

Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Od 1 czerwca weszły w życie nowe zasady dotyczące korzystania z parkingu przy centrum handlowym Magnolia. To odpowiedź na powracające skargi klientów, którzy przyjeżdżając na zakupy, często musieli długo krążyć po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca
przeczytaj więcej

Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik

Pomimo tego, że trener Śląska Wrocław zapewniał na konferencji, że teraz przez drużyną przede wszystkim odpoczynek, trudno przypuszczać, że sztab szkoleniowy spoczął na laurach. Ante Šimundža zapowiada, że do kadry powinno dołączyć przynajmniej trzech piłkarzy, a możliwe, że będzie ich o jednego lub dwóch więcej.
przeczytaj więcej

Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców!

Wrocławskie MPWiK łączy siły ze Strażakami. Komenda Miejska PSP we Wrocławiu została właśnie ambasadorem kampanii #PijKranówkę. Działanie to wpisuje się też w miejski program „Bezpieczny Wrocław”, którego celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.
przeczytaj więcej

Citroën C5 Aircross – komfortowy SUV już od 999 zł netto miesięcznie z ochroną Citroën We Care do 8 lat – sprawdź aktualne promocje w salonie Citroen MM Cars, Wrocław al. Karkonoska 50

Nowoczesny SUV powinien dziś oferować coś więcej niż tylko atrakcyjny wygląd. Liczy się komfort podróżowania, przestrzeń, technologie oraz poczucie bezpieczeństwa na co dzień. Właśnie taki jest nowy Citroën C5 Aircross – model stworzony z myślą o kierowcach, którzy oczekują wygody i nowoczesnych rozwiązań bez kompromisów.
przeczytaj więcej