Od 1 marca ważna zmiana w systemie Wrocławskiego Roweru Miejskiego
Z początkiem marca zaczyna się wiosenno-letni sezon Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Miejska wypożyczania zaczęła więc działać w pełnej odsłonie, oferując ponad 2,4 tys. jednośladów na minuty.
Wrocławski Rower Miejski działa w stolicy Dolnego Śląska od 2011 roku. W ostatnich latach automatyczna wypożyczalnia funkcjonuje także w miesiącach zimowych, jednak jej oferta jest ograniczona.
Od 1 marca 2024 r. ruszył sezon wiosenno-letni, co oznacza, że liczba rowerów do wypożyczenia znacznie się zwiększyła. Od teraz wrocławianie mogą korzystać z aż 2400 rowerów klasycznych, a także 100 rowerów elektrycznych i 34 rowerów niestandardowych (m.in. towarowych, tandemów, handbike’ów).
– Obecnie Wrocław może pochwalić się drugim co do wielkości (po Warszawie) systemem rowerów miejskich w Polsce. I w przeciwieństwie wielu polskich miast – my tę ofertę rozwijamy i rozwijać będziemy. Pierwsze stacje pojawiły się w aglomeracji, poza Wrocławiem. W przetargu, który będziemy ogłaszać w tym roku, będziemy wymagać od operatora budowy stacji także w gminach okalających Wrocław – mówi Monika Kozłowska-Święconek, dyrektorka Biura Zrównoważonej Mobilności.
Władze Wrocławia deklarują, że nasze miasto nie zamierza zrezygnować z wypożyczania jednośladów na minuty, jak ma to miejsce w niektórych dużych polskich miastach (m.in. Łódź i Poznań). Nie ma też planu zamiany obecnej formy w system wynajmu długoterminowego, jak ma to miejsce w Krakowie.
– Rower miejski we Wrocławiu doskonale sprawdza się, jako uzupełnienie systemu transportu miejskiego. Dzięki dużej liczbie stacji, które funkcjonują już na każdym osiedlu, można nim wygodnie i szybko dojechać z punktu A do punktu B, dlatego nie ma planu, aby w naszym mieście z niego rezygnować, przeciwnie będziemy system z gminami aglomeracji rozwijać – zapewnia Urszula Jagielnicka z Biura Zrównoważonej Mobilności UM Wrocławia.
W tym sezonie WRM nadal obowiązywać będą dotychczasowe zasady. Pierwsze 20 minut wypożyczenia będzie darmowe, za kolejne 40 minut zapłacimy 2 zł, a każda kolejna godzina będzie wiązała się z opłatą 6 zł. Pozostawienie roweru poza stacją kosztować będzie dodatkowe 5 zł, a odprowadzenie roweru wypożyczonego poza stacją na stację będzie wiązało się z „nagrodą” w wysokości 3 zł.
Najpopularniejsze teraz
-
Zanieczyszczona woda w Odrze – wszystko co musisz wiedzieć! -
Wielka inwestycja w Miękini. Tajwańczycy zamiast Intela -
Nowa szkoła we Wrocławiu gotowa na przejęcie uczniów. Pierwszy dzwonek 2 września [ZDJĘCIA] -
Nowe oszustwo we Wrocławiu: „na zostanie aktorem filmowym”. Nie wysyłajcie im nagich zdjęć! -
Skażenie Odry. Czy na wrocławskich kąpieliskach można się bezpiecznie kąpać? -
Nowy system kaucyjny coraz bliżej! Czy we Wrocławiu gdzieś oddamy już butelki w butelkomatach? -
Przy ul. Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej tereny nie dla deweloperów. Powstanie park. -
Ile kosztuje zgrzewka wody? Jak wybrać najlepszą? -
Wrocław zaprasza nad wodę. Miejskie kąpieliska gotowe na sezon 2026 -
Umowa podpisana! Tak będzie wyglądać najdroższa szkoła w historii Wrocławia [WIZUALIZACJE] -
Niebawem rusza remont torowiska na ul. Trzebnickiej -
UOKiK grozi Biedronce wysokimi karami. Chodzi o promocje i „pomarańczowe ceny” -
Pierwsze elektryczne Mercedesy eCitaro dotarły do Wrocławia. MPK zamówiło kolejne 20 autobusów -
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach -
Nowe modele Citroën - komfort, przestrzeń i atrakcyjna cena.