Mimo trudnego życia uśmiech nie schodzi mu z pyszczka. Boni szuka nowego domu [ADOPCJE]

Wroclife • 2023-09-01

Boni ma około 8 lat i waży 40 kg. To kolejny niezwykle uroczy psiak, który został odebrany podczas interwencji przez wrocławską Ekostraż i teraz szuka nowego, kochającego domu.

Boni do azylu Ekostraży trafił z bardzo złych warunków. Pies przez wiele lat zamknięty był w mieszkaniu. Z tego powodu pierwsze wyjścia na dwór powodowały u niego duży stres. Obecnie znajduje się on pod opieką wolontariuszy fundacji, którzy pracują nad tym by coraz bardziej otwierał się na świat i zyskiwał pewność siebie oraz ufność do ludzi.

Boni wychodzi już na spacery, bawi się piłką i innymi zabawkami, coraz chętniej poznaje ludzi. Przyszły opiekun będzie musiał jeszcze trochę popracować nad jego charakterem. Psiak ma jeszcze pewne trudności związane z przepukliną pachwinową i nadal nieco drażliwie reaguje na dotyk w okolicach zadu. Bardzo stresuje się też w trakcie wizyt u weterynarza, przez co zdarza mu się być agresywnym w stosunku do medyków.

Dla psa poszukiwany jest spokojny dom z cierpliwymi opiekunami. Osoby, które mogłyby zaadoptować Boniego proszone są o kontakt SMS pod nr 501639535, aby dowiedzieć się więcej o Bonim i procesie adopcyjnym.

Najpopularniejsze teraz

Najpopularniejsze

Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Od 1 czerwca weszły w życie nowe zasady dotyczące korzystania z parkingu przy centrum handlowym Magnolia. To odpowiedź na powracające skargi klientów, którzy przyjeżdżając na zakupy, często musieli długo krążyć po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca
przeczytaj więcej

Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik

Pomimo tego, że trener Śląska Wrocław zapewniał na konferencji, że teraz przez drużyną przede wszystkim odpoczynek, trudno przypuszczać, że sztab szkoleniowy spoczął na laurach. Ante Šimundža zapowiada, że do kadry powinno dołączyć przynajmniej trzech piłkarzy, a możliwe, że będzie ich o jednego lub dwóch więcej.
przeczytaj więcej

Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców!

Wrocławskie MPWiK łączy siły ze Strażakami. Komenda Miejska PSP we Wrocławiu została właśnie ambasadorem kampanii #PijKranówkę. Działanie to wpisuje się też w miejski program „Bezpieczny Wrocław”, którego celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.
przeczytaj więcej

Citroën C5 Aircross – komfortowy SUV już od 999 zł netto miesięcznie z ochroną Citroën We Care do 8 lat – sprawdź aktualne promocje w salonie Citroen MM Cars, Wrocław al. Karkonoska 50

Nowoczesny SUV powinien dziś oferować coś więcej niż tylko atrakcyjny wygląd. Liczy się komfort podróżowania, przestrzeń, technologie oraz poczucie bezpieczeństwa na co dzień. Właśnie taki jest nowy Citroën C5 Aircross – model stworzony z myślą o kierowcach, którzy oczekują wygody i nowoczesnych rozwiązań bez kompromisów.
przeczytaj więcej