Psycholog dla mamuta. W weekend Sąsiedzkie kino dobrych relacji we współpracy z Centrum Zdrowia Psychicznego

Wroclife • 2023-07-27

Sąsiedzkie kino dobrych relacji to pokaz filmów ale także okazja, aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji ze specjalistami do spraw zdrowia psychicznego. Pokazy odbędą się w najbliższy piątek i niedzielę w Parku Mamuta.

W najbliższy piątek, 28 lipca i niedzielę 30 lipca we wrocławskim Parku Mamuta na Oporowie powstanie kino plenerowe pod hasłem "Sąsiedzkie kino dobrych relacji". Będą to specjalne pokazy filmowe połączone z mobilnymi punktami Centrum Zdrowia Psychicznego.

Przygotowano dwa filmy:
W piątek (28.07) będzie to Wieloryb z 2022 roku, w reż. Darrena Aronofsky'ego, zdobywca dwóch Oscarów i wielu innych nagród.
W niedzielę (30.07) wyświetlony zostanie wielokrotnie nagradzany obraz C'mon, c'mon z 2021 roku, w reż. Mike Milis. Oba obazy opowiadają o walce człowieka z własnymi ograniczeniami, poszukiwaniu i budowaniu relazji i więzi, odnajdywaniu siebie.
Projekcje obu filmów są planowane na godz. 20.00.

Od godz. 18.30 będzie można skorzystać z porad i wskazówek psychologów oraz psychiatrów, którzy udzielą kompleksowych informacji, gdzie i jakiej pomocy można szukać w przypadku różnego rodzaju kryzysów psychicznych. Będzie można bezpłatnie, bez rejestracji i niejako "przy okazji" pokazu filmu porozmawiać na nurtujące tematy, skonsultować ewentualną potrzebę dalszych działań.

Najpopularniejsze