Od soboty zmiany na Krakowskiej. Tramwaje pojadą objazdem
W weekend kończy się kolejny etap budowy Alei Wielkiej Wyspy. W związku z prowadzonymi pracami w sobotę i niedzielę tramwaje linii 3 i 5 czasowo zmienią swoje trasy.
Na najbliższy weekend zaplanowane jest wypełnianie masą bitumiczną międzytorza na wysokości Parku Wschodniego. Prace te realizowane są przez Wrocławskie Inwestycje w ramach prac związanych z budową Alei Wielkiej Wyspy.
W związku z koniecznością przeprowadzenia prac 23 i 24 kwietnia tramwaje linii 3 i 5 kursować będą od placu Wróblewskiego przez ulicę Pułaskiego, Hubską, Bardzką, aleję Armii Krajowej i ul. Tarnogajską do pętli „Tarnogaj”.
Połączenia na trasie Galeria Dominikańska – Księże Wielkie – Galeria Dominikańska będzie obsługiwane przez zastępczą linię autobusową 703.
Najpopularniejsze teraz
-
Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA] -
Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik -
Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców! -
Citroën C5 Aircross – komfortowy SUV już od 999 zł netto miesięcznie z ochroną Citroën We Care do 8 lat – sprawdź aktualne promocje w salonie Citroen MM Cars, Wrocław al. Karkonoska 50 -
Błaszczykowski, Boruc, Piszczek i Mila kontra Del Piero, Rivaldo, Quaresma i Szewczenko. Już jutro wielki mecz legend na Tarczyński Arena [Jak dojechać] -
Polska - Reszta Świata na Tarczyński Arena. Błaszczykowski, Mila, Piszczek Boruc vs. Del Piero, Rivaldo. Zobacz zdjęcia, Polacy nie dali szans rywalom. -
Płatny Facebook, Instagram i WhatsApp? Meta zaczyna gotowanie żaby -
Poznaj najpiękniejsze trasy kolejowe regionu. Wraca Dolnośląski Bilet Weekendowy -
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach -
Najlepsze technika we Wrocławiu. Które technikum wybrać? [LISTA, RANKING 2022] -
Sprawdź, dokąd polecą Wrocławianie na długi weekend czerwcowy -
Miasto wyremontuje ulicę Zaporoską -
Płatne parkowanie pod Magnolią. Znamy nowe zasady! -
Niedziela handlowa przed Wielkanocą. Jak w tą niedzielę otwarte są centra handlowe we Wrocławiu? [27.04.2025] -
Rusza nabór wniosków na lokalne inicjatywy mieszkańców Dolnego Śląska
