Dachowanie na Moście Milenijnym. Policja wskazała winnego [ZDJĘCIA]
Wrocławska policja wskazuje winnego poniedziałkowej kolizji na moście Milenijny. Groźnie wyglądające zdarzenie, w wyniku którego jeden z samochodów dachował, na szczęście nie miało tragicznych konsekwencji.
Choć kolizja na moście Milenijnym wyglądała bardzo groźnie, obeszło się bez rannych. Drogówka ustaliła już co było przyczyną zderzenia się forda ze smartem.
– 72-letni kierujący osobowym Fordem jadąc w kierunku ul. Żmigrodzkiej nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył Smarta. W wyniku zderzenia się pojazdów, pojazd sprawcy dachował – przekazała nam sierż. Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Przy okazji tego zdarzenia policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności podczas jazdy. – Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu, aby móc skutecznie uniknąć ewentualnego zdarzenia drogowego – radzi funkcjonariuszka.
Najpopularniejsze teraz
-
Pociągi znów kursują między Wielkopolską a Dolnym Śląskiem. Zakończono modernizację linii za 180 mln zł -
Centrum Technologiczne ESA jednak w Warszawie -
Pisarz wyklęty przez PRL patronem tramwaju. Tramwaj Marka Hłaski wyruszył w miasto -
Wrocław: Od 1 stycznia podwyżka opłat dodatkowych za parkowanie w SPP -
Na Maślicach powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa -
Wrocław: Złodziej na hulajnodze zrywa kobietom łańcuszki. Grasuje na Krzykach i Fabrycznej [ZDJĘCIA] -
Kolejny tysiąc mieszkań komunalnych na sprzedaż. Można je kupić za 60% ceny rynkowej -
Coraz więcej rannych w wypadkach z udziałem hulajnóg. W dwa lata wzrost o 181% -
Nowe lodowisko we Wrocławiu otwarte! Zobacz zdjęcia z pierwszych dni [GALERIA] -
Kolejny rekord odwiedzin Aquaparku Wrocław! 2,5-milionowy gość przyjechał z Kołobrzegu -
Ed Sheeran dotrzymał słowa. Zaśpiewał swoją piosenkę po polsku [WIDEO] -
Wrocław: Kierowca pędził przez Wrocław 121 km/h. Na pokładzie miał rodzącą kobietę [WIDEO] -
Pożar ciężarówki na Autostradzie A4. Policjanci gasili go samochodowymi gaśnicami [WIDEO] -
Po Wrocławiu będzie jeździł świąteczny tramwaj z choinką na „przyczepce”. Pasażerów zawiezie na imprezę mikołajkową -
Oto najlepsze licea we Wrocławiu. Jedna szkoła w krajowej dziesiątce [RANKING 2026]
