Dobre wieści! Udało się odnaleźć zaginionego 69-latka z Wrocławia
69-letni pan Franciszek z Wrocławia jest cały i zdrowy. Pacjent, który we wtorek rano nagle opuścił szpital i przez kilkanaście godzin nie dawał znaku życia, został odnaleziony. Jest cały i zdrowy, choć trochę wyziębiony.
Policjanci z Wrocławia we wtorek rozpoczęli poszukiwania 69-letniego pana Franciszka. Mężczyzna rano przyszedł do szpitala onkologicznego, który jednak szybko i bez konkretnego powodu opuścił. Z uwagi na to, że 69-latek nie dotarł do domu rozpoczęto poszukiwania.
Mężyczyzna został odnaleziony w nocy z wtorku na środę w rejonie ulicy Grabiszyńskiej. Był cały i zdrowy, choć nieco wyziębiony.
- Dziękujemy bardzo wszystkim służbom i osobom zaangażowanym w poszukiwania za przekazywane w tej sprawie wiadomości, a mediom za szybkie udostępnienie informacji o prowadzonych poszukiwaniach - przekazali w środę przed południem policjanci z KMP.
Najpopularniejsze teraz
-
Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA] -
Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik -
Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców! -
Citroën C5 Aircross – komfortowy SUV już od 999 zł netto miesięcznie z ochroną Citroën We Care do 8 lat – sprawdź aktualne promocje w salonie Citroen MM Cars, Wrocław al. Karkonoska 50 -
Błaszczykowski, Boruc, Piszczek i Mila kontra Del Piero, Rivaldo, Quaresma i Szewczenko. Już jutro wielki mecz legend na Tarczyński Arena [Jak dojechać] -
Polska - Reszta Świata na Tarczyński Arena. Błaszczykowski, Mila, Piszczek Boruc vs. Del Piero, Rivaldo. Zobacz zdjęcia, Polacy nie dali szans rywalom. -
Płatny Facebook, Instagram i WhatsApp? Meta zaczyna gotowanie żaby -
Poznaj najpiękniejsze trasy kolejowe regionu. Wraca Dolnośląski Bilet Weekendowy -
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach -
Najlepsze technika we Wrocławiu. Które technikum wybrać? [LISTA, RANKING 2022] -
Sprawdź, dokąd polecą Wrocławianie na długi weekend czerwcowy -
Miasto wyremontuje ulicę Zaporoską -
Płatne parkowanie pod Magnolią. Znamy nowe zasady! -
Niedziela handlowa przed Wielkanocą. Jak w tą niedzielę otwarte są centra handlowe we Wrocławiu? [27.04.2025] -
Rusza nabór wniosków na lokalne inicjatywy mieszkańców Dolnego Śląska