Kino lepie w ogrodzie WTP. Wyświetlą film Chaplina z muzyką graną na żywo

Wroclife • 2022-08-12

Do Ogrodu Wrocławskiego Teatru Pantomimy wraca kino letnie. W ostatnią niedzielę sierpnia będzie można obejrzeć tam „Światła wielkiego miasta” Charliego Chaplina z muzyką na żywo Alberta Pyśka.

„Kino w Ogrodzie” to filmowe klasyki kina niemego z muzyką na żywo najlepszych wrocławskich artystów. W sierpniowym repertuarze Kina – „Światła wielkiego miasta” Chaplina
z autorską muzyką na żywo Alberta Pyśka. Spektakularna muzyka wrocławskiego artysty pozwala na zupełnie nowe odczytanie jednego z najważniejszych filmów kina niemego. Chaplin i Pyśk to duet marzenie – obaj pełni inteligentnego dowcipu i umiejętnie żonglujący emocjami, a do tego – jedna z najpiękniejszych scen finałowych w historii kina!

„Kino w Ogrodzie” wrocławskiej pantomimy odbywa się w przestrzeni wyjątkowego, klasycyzującego ogrodu przy siedzibie Teatru na alei Dębowej 16.

Na seans można kupić bilety z koszykami wypełnionymi smakołykami. Do wyboru są koszyk vege i z daniami mięsnymi. Jeden koszyk przeznaczony jest dla dwóch osób.

Najbliższe seans w Ogrodzie WPT (aleja Dębowa 16) odbędzie się 28 sierpnia o godz. 20:30. Bilety są dostępne na: www.bilety.pantomima.wroc.pl.

Najpopularniejsze