Zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym „Wroclife Foto Open” na najlepsze zdjęcie Wrocławia! Co miesiąc do wygrania prawdziwa mini sztabka złota z certyfikatem!

Nieważne czy jesteś zawodowcem, czy amatorem. Nieważne czy fotografujesz telefonem komórkowym, czy zaawansowaną lustrzanką. Każdy może wziąć udział w naszym konkursie. Począwszy od marca co miesiąc będziemy wybierać najlepsze zdjęcie naszego miasta, a jego autora nagrodzimy prawdziwą sztabką złota o wadze 1 g.

Jak wziąć udział w pierwszej edycji naszego konkursu? Nic prostszego!

– Od 8 do 16 marca 2016 r. możecie zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu. Aby to zrobić należy wysłać je na adres redakcja@wroclife.pl w temacie wpisując „Konkurs FOTO”.
– Ze zgłoszonych zdjęć wybierzemy maksymalnie 25 najlepszych i 17 marca 2016 r. umieścimy je w „galerii miesiąca” na naszym facebookowym profilu.
– Reszta zależy już tylko od internautów, którzy będą głosować stawiając przysłowiowe „lajki” pod Waszymi zdjęciami. Autor, którego zdjęcie do 26 marca 2016 r. zdobędzie największą łączną liczbę lajków wygrywa!

Zapraszamy do zabawy!

Pełny regulamin konkursu Wroclife Foto Open pod adresem http://wroclife.pl/regulamin_wfo/

konkurs fotograficzny wroclife foto open

Wroclife Foto Open