Czy jest wdzięczniejszy temat do fotografowania niż jesienna aura?  Lasy, parki uginające się pod ciężarem ognistych barw lub dyskretna melancholia zbyt wczesnych wieczorów. Co wybierzecie? Parasole czy wirujące liście na wietrze? Prawie każdy obiekt o tej porze roku jest wart sfotografowania. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu WROCLIFE FOTO OPEN.

Każdy może wziąć udział w naszym konkursie. Nieważne czy fotografujesz telefonem komórkowym, czy zaawansowaną lustrzanką. Wystarczy, że znajdziesz kadr, który najlepiej odda Jesień we Wrocławiu. Zrobisz zdjęcie i prześlesz je nam. Wybierzemy najlepsze zdjęcie naszego miasta, a jego autora nagrodzimy prawdziwą sztabką złota o wadze 1 g.

Jak wziąć udział w konkursie? Nic prostszego!

Od  9 do 18 października 2017 r. możecie zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu. Aby to zrobić, należy wysłać je na adres redakcja@wroclife.pl w temacie wpisując „Konkurs FOTO”.

Ze zgłoszonych zdjęć jury wybierze maksymalnie 25 najlepszych i 20 października 2017 r. umieścimy je w „galerii miesiąca” na naszym facebookowym profilu.

Po publikacji zdjęć na facebooku nadejdzie czas dla Was, możecie pomóc nam w wyborze, poprzez polubienia najlepszych zdjęć. Autor, którego zdjęcie do 29 października  2017 r. zdobędzie największą łączną liczbę „lajków” – wygrywa!

Poznajcie regulamin konkursu Wroclife Foto Open. Znajdziecie w nim wszelkie niezbędne informacje o zasadach uczestnictwa, wyłaniania zwycięzców, przyznawania i odbioru nagród. Wszystkich uczestników zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem.

Zapraszamy do zabawy!

Szczegółowy regulamin konkursu Wroclife Foto Open – Jesień we Wrocławiu 2017