Najnowszy numer Magazynu Wroclife (4/2016 (6) wrzesień-październik) jest już dostępny w ponad 130 miejscach we Wrocławiu! Szukaj aktualnego numeru Wroclife w swojej firmie, kawiarni, restauracji, na uczelni czy podczas networkingowych imprez. Albo po prostu – czytaj go on-line!

wroclife 4 2016 online

Znajdziesz w nim opowieści o tym, jak żyje i zmienia się nasze miasto: jak dynamicznie rozwijają się młode lokalne firmy i czy wrocławskie przestrzenie sprzyjają wielkim biznesom? Jakie plany ma dolnośląski wojewoda, a o jakich zmianach marzą sami wrocławianie w kontekście zbliżającego się wielkimi krokami głosowania w WBO 2016?

Oprócz tego spora dawka kultury: wywiad z członkami STUDIA 202, które w tym roku obchodzi swój 60. jubileusz, zapowiedzi najciekawszych wydarzeń września i października: Nocy Laboratoriów, Przeglądu Filmów „Kadry Wrocławia”, Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania, koncertów, wystaw i wielu, wielu innych. Wizyta w Muzeum Pana Tadeusza, przegląd aktualnych propozycji wrocławskich teatrów oraz wyzwanie dla naszego ciała, czyli jak i gdzie trenować crossfit.

Szukaj aktualnego numeru Wroclife w swojej firmie, kawiarni, restauracji, na uczelni czy podczas networkingowych imprez. Albo po prostu – czytaj go on-line!