W poniedziałek, 29 maja w Hotelu Invite, czeka nas IV edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów we Wrocławiu. To networkingowe wydarzenie, któremu patronujemy po raz kolejny, jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów w gronie ponad 100 przedsiębiorców z różnych branż. Do zobaczenia!

fot. #4WWK

Do kogo kierowana jest Wielka Wymiana Kontaktów?

Spotkania kierowane są do właścicieli małych i średnich firm, do osób poszukujących nowych kontaktów i rozwiązań biznesowych, ale również do wszystkich, którzy pragną poszerzać swoje biznesowe horyzonty i czerpać inspirację z doświadczeń innych aktywnych przedsiębiorców. Wielka Wymiana Kontaktów to cykliczne spotkania networkingowe odbywające się w 11 różnych miastach Polski. Inicjatywa budowania i rozwijania społeczności przedsiębiorców w Polsce od kilku lat nabiera coraz większego tempa – majowa wrocławska edycja jest już czwartą, a 10 października 2017 czeka nas kolejne, piąte spotkanie w ramach WWK w naszym mieście.

Kto jest organizatorem i pomysłodawcą Wielkiej Wymiany Kontaktów?

Pomysłodawczynią i główną organizatorką Wielkiej Wymiany Kontaktów jest Katarzyna Dziubałka. W 2013 roku zainicjowała konferencje pt. Twoja Pasja Twoja Firma, a w ciągu 3 lat zorganizowała ponad 85 dużych spotkań networkingowych w całej Polsce i za granicą pod hasłem: Wielka Wymiana Kontaktów. Jej kariera zawodowa prowadziła przez pracę w korporacji aż do założenia własnej firmy – wtedy rozpoczęła także cykl konferencji dla Kobiet Przedsiębiorczych. Społeczności, które zbudowała wokół marki Twoja Pasja Twoja Firma oraz Inspirująco dla Kobiet, liczą ponad 20 tys. osób. Od 2016 roku jest również redaktor naczelną magazynu i portalu dla Kobiet Przedsiębiorczych www.liderka.pl

Współorganizatorką Wielkiej Wymiany Kontaktów we Wrocławiu jest Roma Szafarek, na co dzień wizażystka i stylistka, która w swoim fachu z sukcesami pracuje od 2004 roku. Od 2009 roku prowadzi własną firmę, a jej pasją stał się biznes i poszukiwanie w nim nowych rozwiązań. W roku 2015 postanowiła zaprosić do Wrocławia na prelekcję Izabelę Makosz, dzięki czemu poznała Katarzynę Dziubałkę i połączyła z nią siły współorganizując WWK we Wrocławiu.

Program IV Wielkiej Wymiany Kontaktów we Wrocławiu

Wielka Wymiana Kontaktów to spotkania na żywo, networking, konferencje oraz wykłady przygotowane przez dwoje zaproszonych prelegentów: Joannę Nogal oraz Fryderyka Karzełka. Joanna Nogal jest coachem zmian życiowych oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation), a w swoim wystąpieniu powie o tym, „Jak zwolnić hamulce w biznesie i pójść jeszcze dalej?”.

Fryderyk Karzełek to twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autor „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexy”. Jest właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, stworzył wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion, a podczas WWK będzie miał wystąpienie pt. „Pieniądze są sexy, czyli jak dopasować życie do dochodów, a ne dochody do życia”.

Kiedy: 29 maja 2017, godz 17:30 – 21:00

Miejsce: Hotel Invite, ul. Hubska 54

Program:

17:30 – 18:30 – wielka wymiana kontaktów cz.1, moderacja Dorota Mastalska
18:30 – 19:00 – „Jak zwolnić hamulce w biznesie i pójść jeszcze dalej?” Joanna Nogal
19:00 – 20:00 – „Pieniądze są sexy, czyli jak dopasować życie do dochodów, a ne dochody do życia” – Fryderyk Karzełek
20:00 – 21:00 – wielka wymiana kontaktów cz.2
21:00 – 22:00 – Kolacja VIP z Prelegentami

 

Bilety: Zakup biletu: http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wroclaw

Do dziś, czyli do 24 maja, w cenie:  59zł/ 1 bilet lub 89zł/ 2 bilety.
Później cena rośnie do 80zł./1os.
VIP – 129zł

Linki: https://www.facebook.com/events/1904235196501943/?fref=ts

WROCŁAW

Zapraszamy w imieniu organizatorów!