„Communication has become one of the most valuable assets that a person, a team or a company can possess today! How can a company produce more and at a better price when the channels of communication are damaged?” – zapowiada swoje wystąpienie Bruno Kahne, jeden z prelegentów IV Konferencji PMI Wrocław. W ciągu najbliższych dwóch dni, 18 i 19 maja, uczestników czekają warsztaty, prelekcje i panele dyskusyjne z udziałem polskich i zagranicznych specjalistów zarządzania projektami.

PMI Wrocław

IV Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław

IV Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław – 18 maja: WARSZTATY

– Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na poprowadzenie wszystkich prelekcji po angielsku oraz na organizację Gali Wrocławskich Project Managerów – mówi Szymon Górnik, PM konferencji. Pierwszy dzień rozpoczynają warsztaty, które poprowadzą praktycy biznesu i doświadczeni kierownicy projektów, liderzy zespołów oraz pasjonaci zarządzania projektami.

– Warsztaty umożliwią uczestnikom podniesienie kompetencji oraz zdobycie wiedzy – mówi Daria Ostrowska, odpowiedzialna za stronę marketingową wydarzenia. – Będzie to także możliwość poznania osób z branży oraz sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce – dodaje.

IV Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław – 19 maja: PRELEKCJE, Wrocław Projektuje

Drugiego dnia odbędą się wystąpienia polskich i zagranicznych prelegentów, mi.in. Bruno Kahne’a oraz Gunthera Verheyena. Będzie również okazja do poznania od środka projektów z Dolnego Śląska podczas sekcji Wrocław Projektuje. To nowa inicjatywa PMI Wrocław, której celem jest przedstawienie projektów prowadzonych w naszym regionie. Przyjmie formę prelekcji, w których w wyjątkowy sposób teoria połączy się z praktyką. Uczestnikami będą: ekspert dysponujący wiedzą merytoryczną oraz zespól, który opowie o problemach wynikających z praktyki. Organizatorzy zakładają, że taka forma wystąpienia powinna spełnić wymagania wszystkich – ma za zadanie pokazać wnioski wyniesione z prowadzonego projektu oraz najlepsze praktyki, które się w nim sprawdziły. Duże zróżnicowanie branżowe pozwoli na dokonanie ciekawych porównań, ale przede wszystkim da możliwość uczestnikom przenieść najlepsze rozwiązania do projektów, które prowadzą na co dzień.

Podczas trzech wystąpień Wrocław Projektuje swoje przedsięwzięcia zaprezentują firmy: Govecs, Astaldi oraz Miasto Wrocław. Projekty zostaną poddane ocenie ekspertów, którymi będą: Małgorzata Kusyk, Grzegorz Szałajko oraz Paweł Bochnowski. Jakie były problemy w implementacji, czy udało się zmieścić w budżecie, czy projekt skończył się na czas? O tym wszystkim dowiecie się podczas prezentacji projektów.

Zakończenie konferencji: Gala Wrocławskich Project Managerów

Konferencję uświetni kolejna nowa inicjatywa PMI Wrocław – Gala Wrocławskich Project Managerów. Wydarzenie rozpocznie się wręczeniem nagród dla laureatów konferencji, a zakończy zabawą do białego rana przy muzyce na żywo. Jak zapewniają organizatorzy – będzie to niepowtarzalna okazja na nieformalne rozmowy oraz wymianę doświadczeń.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 roku w hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum.

Wroclife ma przyjemność być partnerem tegorocznego wydarzenia.

Więcej informacji, szczegółowy program konferencji oraz sylwetki prelegentów znajdziecie na stronie PMI Wrocław: