W najbliższy poniedziałek, 19 czerwca o godz. 18.00, wrocławski klaser ITCorner zaprasza na Tech Meetup, które będzie pierwszym spotkaniem inicjującym cykl wydarzeń otwartych na gości spoza stowarzyszenia.

Tech Meetup ITCorner Wrocłife

Tech Meetup ITCorner

Stowarzyszenie ITCorner

Organizator spotkania, stowarzyszenie ITCorner, to dolnośląski klaster zrzeszający podmioty zaangażowane w działania na rzecz rozwoju szeroko pojętego, lokalnego rynku nowych technologii. Klaster został założony w 2013 roku i dziś tworzy skuteczną platformę komunikacji między firmami z sektora MŚP, które chcą wykorzystywać swój potencjał do realizacji nowatorskich, często bardzo ambitnych projektów IT. Obecnie do stowarzyszenia należy ok. 60 firm z Wrocławia i okolic.

Celem działań ITCorner jest przede wszystkim stała aktywizacja lokalnej społeczności IT poprzez tworzenie środowiska, w którym każdy może dzielić się doświadczeniami i pomysłami. Stowarzyszenie organizowało już swoje regularne meetupy, spotkania i prelekcje, jednak dotychczas były one kierowanie wyłącznie do firm zrzeszonych wewnątrz klastra. Jutrzejsze wydarzenie otwiera cykl spotkań dla szerszej publiczności.

Agenda Tech Meetup Blockchain

W poniedziałek będziemy mieli okazję wysłuchać odczytów o tematyce związanej z kryptowalutami i blockchain. Tech Meetup odbędzie się w WedrowkiPub na Podwalu 37/38.
Agenda spotkania jest następująca:
1. Ekosystem blockchain – wprowadzenie do ekonomii tokenów – Wojciech Rokosz, CEO Ardeo;
2. Wprowadzenie do Blockchain, Bitcoin i Ethereum – Marek Kotewicz, drugi pracownik Ethereum;
3. Smart Kontrakty na Ethereum – wprowadzenie do Solidity – Tomek Drwęga, organizator Blockchain Meetup Wrocław.

Sponsorzy wydarzenia to firmy Fingo Software House, Empirica i Solsoft Software House – dzięki nim po prelekcjach będzie okazja na dyskusje w kuluarach przy zimnym piwie!
Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie! Tylko 100 pierwszych osób ma szansę na udział w tym szczególnym spotkaniu.
Więcej na stronie wydarzenia.

W imieniu organizatorów – zapraszamy!