Bezpłatne porady architektów wnętrz, warsztaty DIY, wykłady cenionych projektantów i konkursy – mnóstwo atrakcji czeka na osoby, które w sobotę 9 września wezmą udział w otwarciu Showroomu Partner Design przy ulicy Życzliwej. Będzie to miejsce spotkań i inspiracji dla wszystkich, którzy lubią piękne i funkcjonalne wnętrza.

Showroom Partner Design

mat. prasowe

Wrocławska firma deweloperska PCG kilka lat temu stworzyła biuro projektów Partner Design. Wszystko po to, by móc oddawać klientom mieszkania wykończone pod klucz i skrojone na miarę ich potrzeb. Pracowania przygotowuje profesjonalne projekty architektoniczne, dobiera materiały wykończeniowe i dba o aranżację wnętrz, najczęściej w skandynawskim stylu.

– Coraz większą wagę przywiązujmy do otoczenia, w którym żyjemy. Chcemy mieszkać w pięknej przestrzeni, ważna jest dla nas funkcjonalność i praktyczne rozwiązania. Jesteśmy również coraz bardziej świadomi tego, czego potrzebujemy, by było nam wygodnie i dobrze. Jednak wszystkie elementy często trudno jest poskładać w całość – dlatego Partner Design prowadzi klienta przez ścieżkę projektowania i dobierania materiałów do wnętrza mieszkania czy domu – tłumaczy Aleksandra Hobler, dyrektor Partner Design.

Showroom dla każdego, kto chce pięknie mieszkać

Teraz Partner Design robi kolejny krok i w salonie sprzedaży PCG przy ulicy Życzliwej 21 (w budynku Krzycka Business Park) otwiera swój Showroom. Będzie to miejsce spotkań, inspiracji i pomysłów.

– Każda osoba, która kupiła mieszkanie w stanie deweloperskim, chciałaby zmienić urządzoną już przestrzeń lub przyjrzeć się możliwym rozwiązaniom i wyselekcjonowanym materiałom, może przyjść do Showroomu i samodzielnie lub z projektantem zapoznać się ze wszystkim, co się w nim znajduje – dodaje Aleksandra Hobler.

Oficjalne otwarcie Showroomu zaplanowano na sobotę 9 września. Program jest bardzo bogaty – od warsztatów DIY (poprowadzi je Weronika Boruń, autorka bloga mavelo.pl), przez pokaz alternatywnego parzenia kawy w wykonaniu Szymona Jankowskiego z Craicford, wykłady na temat designu, które wygłoszą Oskar Zięta (uznany projektant i architekt, autor rzeźby Nawa na Wyspie Daliowej), Radosław Gajda (ceniony architekt i urbanista) oraz przedstawiciele Partner Design, na konkursach dla gości kończąc.

Nie zabraknie też strefy chillout dla odwiedzających (o odpowiednią oprawę zadba Radio RAM), animacji dla najmłodszych i food trucków, serwujących pyszne jedzenie. Całe wydarzenie potrwa od godziny 10 do 16.
Jeśli więc zastanawiasz się, w jakim stylu urządzić swoje przyszłe mieszkanie, chcesz odświeżyć swoją przestrzeń albo po prostu interesujesz się architekturą i designem, przyjdź w sobotę 9 września na wielkie otwarcie Showroomu Partner Design. Zapraszamy!

Więcej informacji o otwarciu Showroomu znajdziesz na Facebooku.

Artykuł powstał we współpracy z firmą PCG