18 listopada we Wrocławiu odbędzie się LiveChat Hackathon #3. To okazja, aby pokazać zawodowcom, co się umie, ale też by zdobyć ciekawe nagrody za kreatywną pracę. To nie będzie kolejny zwykły maraton dla programistów. Spotkają się najbardziej uzdolnieni programiści w jednym miejscu i dniu w stolicy Dolnego Śląska. Czeka na nich 10 godzin wytężonej pracy i postawienia kreatywności na najwyższych obrotach ma pomóc wyłonić najciekawsze i tym samym najbardziej innowacyjne umysły w programistycznej branży.

18 listopada każdy z nich będzie mieć szansę udowodnić, że potrafi i chce zmieniać styl komunikacji w branży e-commerce na lepsze, stawiając ją na wyższym technologicznym poziomie. Wystarczy tylko techniczna wiedza, pomysłowość i chęć zmieniania świata komunikacji marketingowej na lepsze. Łatwo więc nie będzie, ale z pewnością przyjemnie. Bo najlepsi mogą liczyć na wyjątkową i naprawdę atrakcyjną gratyfikację.

Niektórzy twierdzą, że przyszłość jest na wyciągnięcie ręki. LiveChat jednak jest pewny, że zaczyna się ona już dziś. Stąd pomysł na LiveChat Hackathon #3, którego celem nie jest odwzorowanie czy powielanie aktualnych trendów, ale ich kreowanie.

LiveChat zaprasza wszystkich programistów z umiejętnościami i wiedzą do udziału w wyjątkowym, bo mocno twórczym i technicznym hackatonie. Niech wygra najlepszy, najzdolniejszy i zarazem przyszły pracownik LiveChat.

LiveChat Hackathon #3. Hackatonowy rozkład jazdy

Idea wydarzenia jest prosta. Twoim zadaniem będzie zbudowanie, na bazie wydanego przez LiveChat ostatniego produktu, prototypu narzędzia/aplikacji/integracji jeszcze bardziej usprawniającego sposób kontaktu między firmą a klientem.

Zasady

Czy są jakieś ograniczenia? Żadne. A możliwości? Nieograniczone. To Ty decydujesz, jak daleko się posuniesz w przekuwaniu własnej pomysłowości na realne i użyteczne narzędzie. Masz wolną rękę i 10 godzin na to, by wcielić swój pomysł w życie.

Gdzie i kiedy

Ruszamy 18 listopada br. w siedzibie LiveChat we Wrocławiu na al. Dębowej 3 o godz. 9. Obecność i pokłady programistycznej kreatywności obowiązkowe.

Zadanie i zasady uczestnictwa

Twoim zadaniem będzie stworzenie aplikacji, rozszerzenia lub integracji na bazie oprogramowania naszego nowego produktu: chat.io. Efekty pracy będziesz musiał przedstawić przed naszym hackatonowym jury. Udział w wydarzeniu jest oczywiście darmowy. Pamiętaj tylko, by wcześniej zarejestrować się online pod adresem: http://bit.ly/RejestracjaNaHackathon do godz. 23.59 15 listopada br. Nie czekaj więc: chętnych jest mnóstwo, a taka okazja nie zdarza się często!

Język programowania

Możesz programować w dowolnym języku (w tym: Go, PHP, Python, Java, C# itp.). Droga wolna.

Co warto mieć ze sobą?

Wystarczy własny laptop, głowa pełna pomysłów i koniecznie dobry humor.

Zespoły

Podczas rejestracji informujesz nas, czy będziesz pracować sam, czy dołączysz do jednego z hackatonowych teamów. Wśród uczestników wydarzenia znajdą się programiści, graficy i testerzy oprogramowania.

Co można wygrać?

Oprócz mnóstwa satysfakcji na najlepszych uczestników wydarzenia czekają też atrakcyjne nagrody:

  • drużyna zwycięzców otrzyma propozycję pracy w LiveChat, a każdy jej członek zostanie uhonorowany dodatkowo 2 000 zł
  • dla każdego zdobywcy drugiego miejsca czeka 1 000 zł
  • a trzeciego – 500 zł „na głowę”

LiveChat Hackathon #3 już 18 listopada 2017 r. we Wrocławiu. Tutaj każdy wygrywa!