Networking, wykłady ekspertów oraz inspirujące historie kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie – całodniowa konferencja Ladies Every Day zapowiada się wyjątkowo ciekawie. 3 czerwca w Silver Tower Center będziecie miały okazję do nawiązania kontaktów biznesowych oraz zdobycia cennej wiedzy, która pozwoli piąć się po kolejnych szczeblach zawodowej kariery. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Wroclife.

Ladies Every Day we Wrocławiu

Fot. Czerwona Szpilka

Zbliżająca się wielkimi krokami konferencja to kolejne wydarzenie organizowane przez Czerwoną Szpilkę. W marcu podczas Ladies Day czterech ekspertów przygotowało dla uczestników 12-minutową lekcję. Zainteresowanie panelem, jak i całym wydarzeniem było na tyle duże, że organizatorzy postanowili dać prelegentom kolejną okazję, aby rozwinęli swoje tematy. Tematem przewodnim Ladies Every Day jest hasło ,,Kobieta piękna, zdrowa i niezależna”.

Zasięgnij wiedzy od ekspertów

Podczas konferencji każdy z prelegentów otrzyma na swój wykład aż godzinę. Potężną dawkę wiedzy zaczerpniemy od Magdaleny Szewczuk, Izabeli Jagosz, Patrycji Kondrackiej, Moniki Czerepak oraz Artura Wikiery. Zaproszeni goście są specjalistami w swoich dziedzinach i znają je w praktyce od podszewki, a nie tylko z branżowych podręczników. Podczas swoich wystąpień podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu m.in. niezależności finansowej, kreatywności w biznesie, ale także zdrowego żywienia czy Facefitnessu.

Ladies Every Day we Wrocławiu

Fot. Czerwona Szpilka

Zainspiruj się innymi przedsiębiorcami

Pięć godzin wartościowych wykładów nie wyczerpuje atrakcyjnego programu konferencji. W ramach Ladies Every Day we Wrocławiu odbędzie się także panel ,,Biznes z pasją”. Magdalena Szewczuk postara się zachęcić swoje rozmówczynie, aby nie tylko zdradziły swoją receptę na zawodowy sukces, ale także opowiedziały o swoich porażkach i wyciągniętych z nich lekcjach.

Nawiąż cenne kontakty

Poza wykładami i panelami dyskusyjnymi Czerwona Szpilka kreuje przestrzeń, w której można wymienić się doświadczeniami i kontaktami w swobodnej, mniej formalnej atmosferze. Networking stanowi nieodłączną część konferencji. Większość uczestniczek zajmuje wysokie stanowiska w swoich miejscach pracy lub prowadzi własną działalność gospodarczą. Możliwość spotkania z osobami, które podobnie jak my są pełne ambicji i nastawione na samorealizację, pomaga w szukaniu własnej drogi do sukcesu.

Ladies Every Day we Wrocławiu

Fot. Czerwona Szpilka

Zapisz się na Ladies Every Day we Wrocławiu

Konferencja Ladies Every Day odbędzie się 3 czerwca. Zapisy prowadzone są na stronie organizatora. Jako patron medialny wydarzenia mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie do wygrania. Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Program Ladies Every Day we Wrocławiu

9:00-9:45 rejestracja uczestników i czas na networking
10:00-11:00 Magdalena Szewczuk „Kreatywność – czy jest kluczem do sukcesu?”
11:00-11:30 przerwa kawowa
11:30-13:00 Izabela Jagosz „Z niezależnością Ci do twarzy” (wykład na temat finansów)
13:00-14:00 przerwa na lunch
14:00-15:00 Artur Wikiera „TIME for CHANGE – MISTRZ zwycięskich opowieści, czyli: mów lepiej, ładniej, wywierając wpływ na swoich odbiorców”
15:00-15:30 przerwa kawowa
15:30-16:00 Patrycja Kondracka „Naturalny anti-aging twarzy, czyli kobieta piękna z natury” + warsztaty face fitness
16:00-16:45 Monika Czerepak „Dobre zdrowie to wieczna młodość” (wykład dietetyczki)
16:45-17:15 przerwa kawowa
17:15-18:15 „Biznes z pasją”
18:30 zakończenie konferencji
20:00-22:00 kolacja z prelegentami (wyłącznie dla osób z biletami VIP)